ru ua

Акції Apple досягли нового історичного максимуму - 700 дол. за один папір

Автор: RBC.UA
Акції компанії Apple досягли чергового історичного максимуму - тепер взята позначка в 700 дол. за один папір.

Акції компанії Apple досягли чергового історичного максимуму - тепер взята позначка в 700 дол. за один папір, повідомляє телеканал "Росія 24".

Читайте також: iPhone 5 може додати до ВВП США до 0,5%, - експерти

Хоча на основних торгах до круглої позначки котирування не дотягли лише 20 центів, на вечірній сесії заповітний рубіж було підкорено. Інтерес до акцій каліфорнійського IT-гіганта підігріла інформація про продажі нової версії смартфона. Нагадаємо, тільки за перший день попереднього замовлення були подані заявки на 2 млн iPhone 5. У попередній раз цей показник був удвічі меншим.

На даний момент продажі смартфонів забезпечують близько двох третин прибутку компанії, а акції знаходяться на історичному максимумі. На питання про те, чи будуть акції рости й далі, більшість експертів схиляються до відповіді "так".

Читайте також: iPhone 5 розчарував половину споживачів, - дослідження (фото)

Учасники ринку говорять, що ситуація на опціонному ринку підказує, що акції Apple доберуться до позначки в 750 дол. вже протягом декількох сесій.

Ще один привід для оптимізму - це Азія. Зокрема, оператор China Mobile поки не підтримує пристрої iPhone, але, коли необхідне обладнання буде запущено, з'явиться просто лавина охочих придбати продукцію від Apple.

У компанії Тіма Кука на даний момент є всі підстави для того, щоб рости далі. Крім запуску нової моделі iPhone, папери підтримує і знаменита подушка ліквідності: Apple тримає в сейфі 117 млрд дол. Це 125 дол. на кожну акцію або 18% біржової капіталізації компанії.

Читайте також: iPhone 5: Чи справдилися очікування, і чого не вистачає новому смартфону від Apple

Менеджмент Apple стверджує, що кількість замовлень на новий iPhone 5 "зводить з розуму". Справді, сьогодні стало відомо, що мобільні оператори США Verizon, Sprint і AT&T вже відсувають дату доставки пристроїв, оскільки фабрики і контейнеровози просто не справляються з обсягом роботи.

Однак не всі аналітики вірять у те, що гаджети дійсно продаються настільки швидко. Метью Пауелл, власник видання MacTheMag, згадує про те, що під час випуску нових пристроїв Apple завжди звертає увагу ринку на дві речі - величезна кількість передзамовлень і черги в магазинах. "Якщо це робиться не спеціально, то їм якось жахливо часто щастить", - вважає експерт.

Нагадаємо, презентація iPhone 5 відбулася 12 вересня в Сан-Франциско. На думку аналітиків, за 10 днів після початку продажів (тобто до кінця вересня) корпорація Apple зможе реалізувати більше 10 мільйонів гаджетів. Ці цифри стануть свого роду "рекордом" для Apple, особливо якщо врахувати, що за перші три дні після виходу iPhone 4 компанії вдалося продати всього 1,4 мільйона пристроїв, в той час як за вихідні, коли відбувся реліз iPhone 4S, було реалізовано 4 мільйона смартфонів.

Читайте також: iPhone 5 у Великій Британії буде коштувати від 529 фунтів стерлінгів (фото, відео)

Як повідомлялося, початкові запаси iPhone 5 від Apple були розпродані за годину.

Вчора стало відомо, що кількість попередніх замовлень на нову модель популярного смартфону компанії Apple - iPhone 5 - перевищила 2 млн за перші 24 години.

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані у США, Канаді, Великій Британії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Чистий прибуток Apple, за підсумками 9 місяців 2011-2012 фінансового року, що завершилися 30 червня ц.р., виріс на 73,6% - до 33,5 млрд дол., в порівнянні з показником в 19,3 млрд дол. за аналогічний період роком раніше.

Частка Apple на глобальному ринку планшетів виросла до 70% у II кварталі поточного року. Apple також стала найдорожчою компанією за всю історію ринку. Вартість акцій Apple з розрахунків, заснованих на індекс Dow Jones, зараз оцінюється більш ніж у 620 млрд дол.