ru ua

iPhone 5: Попередні замовлення на смартфон від Apple за перший день перевищили 2 млн (фото, відео)

Автор: RBC.UA
Кількість попередніх замовлень на нову модель популярного смартфону компанії Apple - iPhone 5 - перевищила 2 млн за перші 24 години. Про це йдеться в опублікованому сьогодні прес-релізі Apple.

Кількість попередніх замовлень на нову модель популярного смартфону компанії Apple - iPhone 5 - перевищила 2 млн за перші 24 години. Про це йдеться в опублікованому сьогодні прес-релізі Apple.

Результат став максимальним показником в історії компанії, удвічі випередивши колишній рекорд по передзамовлення, який належав моделі iPhone 4S (більше 1 млн замовлень за добу).

Читайте також: iPhone 5 розчарував половину споживачів, - дослідження

Попередні замовлення на iPhone 5 були відкриті 14 вересня 2012 Продажі гаджета стартують 21 вересня 2012 в США. 28 вересня ц.р. iPhone 5 надійде на ринки ще 22 країн, в основному європейських.

Читайте також: Samsung представить смартфон Galaxy S IV в лютому 2013 р

Нагадаємо, п'яте покоління смартфона iPhone було представлено 12 вересня ц.р. Смартфон обладнаний дисплеєм Retina із збільшеною до 4 дюймів діагоналлю. Нова модель на 20% легше і на 18% тонше попередньої, вона здатна працювати у високошвидкісних мережах LTE (мережі четвертого покоління зв'язку 4G). Ємність батареї розрахована на 8 годин роботи в високошвидкісних мережах, а процесор A6 вдвічі швидше попередника.

Читайте також: iPhone 5: Початкові запаси смартфона від Apple були розпродані за годину (фото)

На думку аналітиків, за 10 днів після початку продажів (тобто до кінця вересня) корпорація Apple зможе реалізувати більше 10 мільйонів гаджетів. Ці цифри стануть свого роду "рекордом" для Apple, особливо якщо врахувати, що за перші три дні після виходу iPhone 4 компанії вдалося продати всього 1,4 мільйона пристроїв, в той час як за вихідні, коли відбувся реліз iPhone 4S, було реалізовано 4 мільйона смартфонів.

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані у США, Канаді, Великій Британії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).