ru ua

iPhone 5: Початкові запаси смартфона від Apple були розпродані за годину (фото)

Автор: RBC.UA
Початкові запаси iPhone 5 - смартфона від компанії Apple - були розпродані всього за годину, з моменту як компанія стала приймати попередні замовлення.

Початкові запаси iPhone 5 - смартфона від компанії Apple - були розпродані всього за годину, з моменту як компанія стала приймати попередні замовлення, передає "Росія 24".

Відзначимо, продажі довгоочікуваного iPhone 5 стартують 21 вересня в 9 країнах, включаючи США, Великобританію і Сінгапур. Через тиждень хвиля продажів нового гаджету докотиться до ще 20 країн.

Читайте також: iPhone 5: Apple презентувала новий смартфон

iPhone 5 - смартфон вже шостого покоління від компанії Apple, - викликав справжній ажіотаж не лише серед любителів "яблучної" продукції, але і серед користувачів інших смартфонів по всьому світу. У зв'язку з цим аналітики спішно підвищують свої прогнози по продажах, нещодавно презентованого iPhone 5.

Тепер експерти високотехнологічної галузі впевнені, що компанії вдасться продати в перший уікенд продажів приблизно в 2 рази більше смартфонів iPhone 5, ніж рік тому, під час запуску на ринок iPhone 4 S.

Як повідомлялось, вартість флагманського гаджета від Apple - iPhone 5 - у Великій Британії стартує з 529 фунтів стерлінгів. При цьому в Німеччині і Франції придбання iPhone 5 без прив'язки до стільникового оператора обійдеться мінімум у 679 євро. Це дозволяє припустити, що в більшості європейських країн розцінки на iPhone 5 будуть знаходитися приблизно в тих же межах.

Таким чином, новий смартфон Apple виявився дещо дорожчим, у порівнянні зі своїм попередником iPhone 4S, який коштував при запуску від 499 фунтів стерлінгів і 629 євро. При цьому сам гаджет попереднього покоління вже подешевшав в європейських магазинах Apple до 449 фунтів стерлінгів і 579 євро за молодшу модель, що, в цілому, є стандартною практикою.

Відзначимо, iPhone 5 був презентований напередодні, 12 вересня, компанією Apple в ході презентації в Сан-Франциско. iPhone 5 був представлений старшим віце-президентом компанії з маркетингу Філіпом Шиллером.

Варто відзначити, що кілька тижнів до появи iPhone 5 інтернет і ЗМІ були переповнені чутками про новинку. І ось iPhone 5 офіційно представлений. Чи справдилися очікування, і чого не вистачає новому смартфону від Apple.

В Apple повідомили про безліч нововведень нового смартфона. Зокрема, iPhone 5 повністю зроблений зі скла і алюмінію. Пристрій став на 20% легше iPhone 4S і важить 112 грамів. Товщина також скоротилася до 7,6 мм.

Новий екран Retina буде володіти діагоналлю 4 дюйми, а щільність пікселів складе 326 точок на дюйм. Роздільна здатність дисплея в новому пристрої - 1136 на 640 пікселів.

Телефон отримав процесор A6, потужність якого майже вдвічі вища моделі, що використовувалася в iPhone 4S. Також вдвічі зросла графічна підсистема: в iPhone 5 встановлено 4 процесора Imagination PowerVR SGX543 проти двох у iPhone 4S.

Також в iPhone 5 буде ряд інших удосконалень.

Читайте також: iPhone 5: Чи справдилися очікування, і чого не вистачає новому смартфону від Apple

Разом з тим, критики стверджують, що новий iPhone 5 від Apple - не такий вже і "новий". За їх словами iPhone 5 скоріше апгрейд попередника iPhone 4S, а багато з "нововведень", презентованих Apple, вже використовуються конкурентами. Деяких же властивостей новому iPhone 5 не вистачає.

Зокрема, за словами експертів, найбільше насторожує відсутність у iPhone 5 підтримки технології NFC (Near field communication), яка використовується для безконтактного проведення платежів і синхронізації з розташованими поруч пристроями.

Читайте також: Apple відкриває в Україні офіційний онлайн-магазин

Варто відзначити, що NFC вже два роки використовується в телефонах від Google і Samsung, які поступово розробляють інфраструктуру і пишуть програми для цієї системи передачі даних. Мабуть, Apple вирішила знову почекати, поки технологія дозріє, позбавитися від недоробок і представити її своїй аудиторії пізніше. Але зараз американська компанія може упустити момент і поступитися конкурентам значною часткою на новому ринку мобільних платежів.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook