ru ua

Apple б'є рекорди: Капіталізація компанії в ході торгів перевищила 620 млрд дол

Автор: RBC.UA
Компанія Apple, виробник комп'ютерів, мобільних телефонів та програмного забезпечення, стала найдорожчою компанією за всю історію ринку. Вартість акцій Apple з розрахунків, заснованих на індексі Dow Jones, зараз оцінюється більш ніж в 620 млрд дол.

Компанія Apple, виробник комп'ютерів, мобільних телефонів та програмного забезпечення, стала найдорожчою компанією за всю історію ринку. Вартість акцій Apple з розрахунків, заснованих на індексі Dow Jones, зараз оцінюється більш ніж в 620 млрд дол., повідомляє радіо "Свобода".

Це на 10 млрд дол. більше вартості компанії Microsoft в 1999 р., коли був зареєстрований попередній рекорд.

Зростання акцій Apple пов'язують з очікуванням успішного запуску нових продуктів - iPhone 5 і зменшеної версії iPad.

Як повідомлялося, презентація iPhone 5 відбудеться 12 вересня ц.р. Повідомляється, що новий iPhone буде мати більший екран і більш тонкий корпус. Вихід нового продукту від Apple, на думку експертів, може сприяти зростанню доходів компанії на 12% в поточному кварталі.

Apple змінить дизайн найбільш продаваного смартфона вперше з 2010 р., коли вона представила iPhone 4. Оновлений в минулому році, 4S, був на вигляд таким же, як і попередня версія.

Зазначимо, що від iPhone5 очікують багато змін. Серед іншого, очікується, що екран смартфона буде ширший, а корпус тонший. Очікується, що Apple додасть спеціальний мікрочіп, за допомогою якого можна моментально оплачувати покупки. Також в новій моделі може бути вбудована 4G LTE-мережа, яка дозволяє розвивати більш швидку швидкість в порівнянні з попередніми і т.д.

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Організація продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані в США, Канаді, Великобританії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. осіб. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).

Чистий прибуток Apple за підсумками 9 місяців 2011-2012 фінансового року (ФР), що завершилися 30 червня ц.р., виріс на 73,6% - до 33,5 млрд дол в порівнянні з показником в 19,3 млрд дол за аналогічний період роком раніше. Частка Apple на глобальному ринку планшетів зросла до 70% в II кварталі поточного року.