ru ua

iPhone 5 може додати до ВВП США до 0,5%, - експерти

Автор: RBC.UA
Продажі телефону нового покоління iPhone можуть забезпечити додатковий приріст валового внутрішнього продукту (ВВП) США у розмірі від 0,25% до 0,5%. З таким прогнозом щодо темпів розвитку найбільшої у світі економіки виступив провідний економіст J.P.Morgan Майкл Феролі.

Продажі телефону нового покоління iPhone можуть забезпечити додатковий приріст валового внутрішнього продукту (ВВП) США у розмірі від 0,25% до 0,5%. З таким прогнозом щодо темпів розвитку найбільшої у світі економіки виступив провідний економіст J.P.Morgan Майкл Феролі, передає Reuters.

Читайте також: Найпопулярніші очікування від нового iPhone 5

"Обчислення, в ході яких я використовував так званий метод контролю роздрібних продажів, свідчать про те, що нова версія iPhone може викликати приріст ВВП на 12,8 млрд дол. в річному численні. Своєю чергою, це зможе компенсувати ризики зниження ВВП США в IV кварталі 2012 р. відносно поточного прогнозу зростання у 2% ", - вважає Феролі.

Експерт пояснив, що у своїх розрахунках він виходив з того, що в IV кварталі Apple реалізує не менше 8 млн пристроїв при середній ціні 600 дол. за смартфон. "Очікуваний ефект буде дуже значним", - підсумував Феролі.

Читайте також: Apple відкриває в Україні офіційний онлайн-магазин

Нагадаємо, експерти вважають, що вихід iPhone 5 приведе до зростання доходів Apple на 12% в поточному кварталі.

Як повідомлялося, нова модель смартфона від Apple зможе працювати на більшості частот LTE, виділених для мереж 4-го покоління.

Зазначимо, що новий iPhone 5 стане першим смартфоном, для якого знадобиться sim-карта нового зразка - nano-sim.

Читайте також: Apple планує відмовитися від iPhone 3GS

Нагадаємо, презентація нового пристрою від Apple має відбутися 12 вересня 2012 р. Початок продажів смартфона очікується 21 вересня ц.р.

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані у США, Канаді, Великій Британії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).

Читайте також: Європейські суди у вересні винесуть вердикти за позовами Apple, яка звинуватила Samsung у порушенні її прав на інтелектуальну власність

Чистий прибуток Apple, за підсумками 9 місяців 2011-2012 фінансового року, що завершилися 30 червня ц.р., виріс на 73,6% - до 33,5 млрд дол., в порівнянні з показником в 19,3 млрд дол. за аналогічний період роком раніше.

Частка Apple на глобальному ринку планшетів виросла до 70% у II кварталі поточного року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Apple стала найдорожчою компанією за всю історію ринку. Вартість акцій Apple з розрахунків, заснованих на індекс Dow Jones, зараз оцінюється більш ніж у 620 млрд дол.