ru ua

iPhone 5 розчарував половину споживачів, - дослідження (фото)

Автор: RBC.UA
Незважаючи на те, що iPhone 5 фактично за всіма параметрами перевершує свого попередника та відрізняється поліпшеним дизайном і технічними характеристиками, більше половини опитаних споживачів заявили, що розчаровані новинкою.

Незважаючи на те, що iPhone 5 фактично за всіма параметрами перевершує свого попередника та відрізняється поліпшеним дизайном і технічними характеристиками, більше половини опитаних споживачів заявили, що розчаровані новинкою.

Читайте також: iPhone 5: Початкові запаси смартфона від Apple були розпродані за годину (фото)

Згідно з результатами дослідження, яке провів портал CouponCodes4u якраз після презентації нової версії "яблучного" смартфона, з'ясувалося, що iPhone 5 не виправдав надій 57% респондентів. В цілому, в опитуванні взяло участь 1135 чоловік.

Встановлено, що найбільше розчарування серед споживачів викликав док-роз'єм Lightning. Він істотно менше класичного 30-контактного, який використовувався в мобільних пристроях Apple з 2003 року, і не зможе працювати із численними музичними системами та іншими аксесуарами для iPhone без спеціального, досить дорогого перехідника (його покупка обійдеться у 30 доларів). Своє невдоволення з цього приводу висловили 53% респондентів.

Читайте також: iPhone 5 у Великій Британії коштуватиме від 529 фунтів стерлінгів (фото, відео)

Також засмутив споживачів і новий формат SIM-карт nano-SIM, використаний в iPhone 5. Про це повідомили 26% опитаних. Крім того, 21% респондентів заявили, що розчаровані відсутністю 128-гігабайтної моделі iPhone 5.

Втім, 39% учасників опитування таки заявили, що новий iPhone перевершив їхні очікування.

Читайте також: iPhone 5: Чи справдилися очікування, і чого не вистачає новому смартфону від Apple

Як повідомлялося, експертів також насторожила відсутність у iPhone 5 підтримки технології NFC (Near field communication), яка використовується для безконтактного проведення платежів і синхронізації з розташованими поруч пристроями.

iPhone 5 - смартфон вже шостого покоління від компанії Apple - викликав справжній ажіотаж не лише серед пошановувачів "яблучної" продукції, але й серед користувачів інших смартфонів по всьому світу. У зв'язку з цим аналітики квапливо підвищують свої прогнози по продажах нещодавно презентованого iPhone 5.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Нагадаємо, презентація iPhone 5 відбулася 12 вересня в Сан-Франциско. На думку аналітиків, за 10 днів після початку продажів (тобто до кінця вересня) корпорація Apple зможе реалізувати більше 10 мільйонів гаджетів. Ці цифри стануть свого роду "рекордом" для Apple, особливо якщо врахувати, що за перші три дні після виходу iPhone 4 компанії вдалося продати всього 1,4 мільйона пристроїв, в той час як за вихідні, коли відбувся реліз iPhone 4S, було реалізовано 4 мільйона смартфонів.

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані у США, Канаді, Великій Британії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).