ru ua

iPhone 5 у Великій Британії коштуватиме від 529 фунтів стерлінгів (фото, відео)

Автор: RBC.UA
Вартість флагманського гаджета від Apple - iPhone 5 - у Великій Британії стартує з 529 фунтів стерлінгів. На офіційному сайті Apple з'явилися розцінки на нещодавно презентований iPhone 5 на ринку Великої Британії.

Вартість флагманського гаджета від Apple - iPhone 5 - у Великій Британії стартує з 529 фунтів стерлінгів. На офіційному сайті Apple з'явилися розцінки на нещодавно презентований iPhone 5 на ринку Великої Британії.

Читайте також: iPhone 5: Чи справдилися очікування, і чого не вистачає новому смартфону від Apple

Згідно з наведеною інформацією, вартість нового смартфона починається з позначки 529 фунтів стерлінгів за версію з 16 ГБ пам'яті, а передзамовлення на нього можна оформити в онлайн-магазині, починаючи із сьогоднішнього дня.

При цьому в Німеччині і Франції придбання iPhone 5 без прив'язки до стільникового оператора обійдеться мінімум у 679 євро. Це дозволяє припустити, що в більшості європейських країн розцінки на iPhone 5 будуть знаходитися приблизно в тих же межах.

Таким чином, новий смартфон Apple виявився дещо дорожчим, у порівнянні зі своїм попередником iPhone 4S, який коштував при запуску від 499 фунтів стерлінгів і 629 євро. При цьому сам гаджет попереднього покоління вже подешевшав в європейських магазинах Apple до 449 фунтів стерлінгів і 579 євро за молодшу модель, що, в цілому, є стандартною практикою.

Читайте також: Apple виграла в німецькому суді патентний спір з Motorola

iPhone 5, як і передбачалося, підтримує технологію LTE не в усіх стільникових операторів. Смартфон, наприклад, не здатний буде взаємодіяти з мережами Vodafone і O2, що розчаровує, враховуючи популярність цих брендів у Великій Британії. Очевидно, це пов'язано з особливостями реалізації LTE у самому мобільному пристрої та в конкретних стільникових операторів.

Як повідомлялося, вартість нового покоління смартфонів Apple буде на рівні попередньої моделі. У перший час, на думку експертів, вартість новинки на українському ринку складе 1100-1200 доларів замість виправданих цінами постачальника 700-800 доларів.

За оцінками аналітиків J.P.Morgan, очікувана ціна новинки складе 600 дол. за пристрій (це ціна самого телефону, а не роздрібна вартість зі знижкою, яку надає мобільний оператор), при цьому вартість імпорту досягне 200 дол. на кожен смартфон, отже - в цілому, близько 800 дол.

Читайте також: iPhone 5 може додати до ВВП США до 0,5%, - експерти

Раніше деякі українські роздрібні мережі повідомляли про початок прийому попередніх замовлень на новий iPhone 5, продажі якого в Україні очікуються в жовтні. Обумовлювана рітейлорами вартість нового гаджета - 8 тис. грн. В інтернет-магазинах продавці ставлять ціну із запасом. Втім, у багатьох випадках вийде дешевше злітати до США за смартфоном, ніж замовляти його в місцевих магазинах.

Російські інтернет-продавці вже почали приймати попередні замовлення на новий смартфон Apple iPhone 5 і просять за нього від 60 тис. до 80 тис. руб.

Світові продажі нового iPhone 5 почнуться 21 вересня у США, Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Великій Британії, Японії, Сінгапурі та Гонконгу. За тиждень географія продажів пристрою буде розширена ще на 22 країни, у тому числі на більшу частину Європи.

Жодних конкретних відомостей про запуск смартфона в Україні та Росії поки немає, але, за словами керівників Apple, до кінця року новий iPhone буде продаватися в більш ніж 100 країнах.

Нагадаємо, презентація iPhone 5 відбулася 12 вересня в Сан-Франциско.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

На думку аналітиків, за 10 днів після початку продажів (тобто до кінця вересня) корпорація Apple зможе реалізувати більше 10 мільйонів гаджетів. Ці цифри стануть свого роду "рекордом" для Apple, особливо якщо врахувати, що за перші три дні після виходу iPhone 4 компанії вдалося продати всього 1,4 мільйона пристроїв, у той час як за вихідні, коли відбувся реліз iPhone 4S, було реалізовано 4 мільйона смартфонів.

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані у США, Канаді, Великій Британії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).