ru ua

iPhone 5: до чотирьох тижнів виріс час доставки смартфона у США

Автор: RBC.UA
Орієнтовний час доставки iPhone 5 від Apple збільшився у Сполучених Штатах Америки до чотирьох тижнів.

Орієнтовний час доставки iPhone 5 від Apple збільшився у Сполучених Штатах Америки до чотирьох тижнів. Про це повідомляє радіо "Маяк".

Читайте також: Apple відкриває в Україні офіційний онлайн-магазин

Це свідчить про ажіотажний попит на новинку.

Орієнтовний час доставки нового смартфона виріс не тільки у США, але й у Канаді та Австралії, де продажі смартфона також почнуться в п'ятницю.

Читайте також: Акцій Apple виростуть до 850 дол., - експерти

У США смартфон буде коштувати від 200 до 400 дол.

Як повідомлялося, початкові запаси iPhone 5 - смартфона від компанії Apple - були розпродані лише за годину з моменту, як компанія стала приймати попередні замовлення. При цьому попередні замовлення на смартфон від Apple за перший день перевищили 2 млн.

iPhone 5 - смартфон вже шостого покоління від компанії Apple, - викликав справжній ажіотаж не лише серед шанувальників "яблучної" продукції, але й серед користувачів інших смартфонів по всьому світу. У зв'язку з цим аналітики квапливо підвищують свої прогнози по продажах нещодавно презентованого iPhone 5.

Читайте також: iPhone 5 розчарував половину споживачів, - дослідження (фото)

Тепер експерти високотехнологічної галузі впевнені, що компанії вдасться продати в перший уїк-енд продажів приблизно у 2 рази більше смартфонів iPhone 5, ніж рік тому, під час запуску на ринок iPhone 4S.

Як повідомлялося, вартість флагманського гаджета від Apple - iPhone 5 - у Великій Британії стартує з 529 фунтів стерлінгів. При цьому в Німеччині та Франції придбання iPhone 5 без прив'язки до стільникового оператора обійдеться мінімум у 679 євро. Це дозволяє припустити, що в більшості європейських країн розцінки на iPhone 5 будуть знаходитися приблизно в тих же межах.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Зазначимо, продажі довгоочікуваного iPhone 5 стартують 21 вересня в дев'яти країнах, включаючи США, Велику Британію та Сінгапур. За тиждень хвиля продажів нового гаджета докотиться до ще 20 країн.

Нагадаємо, нове покоління смартфона iPhone було представлено 12 вересня ц.р.