ru ua

Apple планує випуск нового iPad в жовтні (фото)

Автор: RBC.UA
Американська компанія Apple планує в жовтні 2013 р. випустити новий iPad. Як пишуть каліфорнійські засоби масової інформації, компанія також на повну потужність працює над другим поколінням iPad mini. Новий повнорозмірний iPad отримає значні нововведення у зовнішньому вигляді. Очікується, що за своїм виконанням він буде значно ближчим до iPad mini, хоча й збереже свій екран діагоналлю 9,7 дюйма.

Американська компанія Apple планує в жовтні 2013 р. випустити новий iPad. Як пишуть каліфорнійські засоби масової інформації, компанія також на повну потужність працює над другим поколінням iPad mini.

Читайте також: Apple спростовує розробку дешевого iPhone

Новий повнорозмірний iPad отримає значні нововведення у зовнішньому вигляді. Очікується, що за своїм виконанням він буде значно ближчим до iPad mini, хоча й збереже свій екран діагоналлю 9,7 дюйма.

Своєю чергою, iPhone 5S, випуск якого запланований на літо ц.р., в цілому збереже основні дизайнерські особливості, реалізовані в iPhone 5. У той же час у новинки буде більш потужний спалах на задній стороні пристрою. Окрім того, в Apple не виключають, що новинка може перейти на 13-мегапіксельну камеру. За попередньою інформацією, виробником фотосенсора буде Sony.

Нагадаємо, в листопаді минулого року повідомлялося, що iPad mini 2 - наступне покоління планшетників від Apple - отримає екран більш високої роздільної здатності. Скромні характеристики дисплея апарату iPad mini стали однією з головних претензій до пристрою з боку оглядачів і перших покупців.

Читайте також: Apple готує до випуску три нових iPhone, - джерела

За даними деяких ЗМІ, компанія-виробник дисплеїв розробляє для Apple міні-екрани, які за роздільною здатністю відповідають дисплеям повнорозмірних iPad третього і четвертого покоління.

Зазначалося, що одночасно з iPad mini почалися продажі повнорозмірного четвертого iPad. За результатами перших трьох днів продажів, Apple оголосила, що в цілому було реалізовано 3 млн нових моделей планшетів.

Як повідомлялося наприкінці жовтня 2012 р., iPad mini обвалив капіталізацію Apple на 18 млрд дол. Учасники ринку вважають, що заявлена ​​ціна пристрою (від 329 дол. до 659 дол. залежно від обсягу пам'яті і наявності модуля стільникового зв'язку) занадто висока.

Читайте також: Apple, Google, Facebook і Amazon посилять конкуренцію у 2013 році

Нагадаємо, корпорація Apple представила 23 жовтня 2012 р. два нових iPad - повнорозмірний iPad четвертого покоління і компактний iPad mini з діагоналлю екрана 7,9 дюймів і роздільною здатністю, як у "старого" iPad 2.

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Продає частину своєї продукції через власну мережу магазинів, які розташовані у США, Канаді, Великій Британії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 60,4 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).

У I кварталі 2012-2013 фінансового року (ФР, - завершився 29 грудня 2012 р.) практично не наростила чистого прибутку, незважаючи на зростання продажів iPhone і iPad. Показник збільшився лише на 0,8% до 13,08 млрд дол. в порівнянні з 13,06 млрд дол. за аналогічний період роком раніше. Виручка компанії за звітний період підвищилася на 17,7% і склала 54,51 млрд дол., роком раніше показник складав 46,33 млрд дол.

Читайте також: Apple відкрила в Україні магазин музики iTunes Store

Компанія оголосила, що оновила власний рекорд за чистим прибутком і виручкою, отриманим у звітному кварталі. Найбільше зростання попиту на продукцію було зафіксовано в Китаї.

Пізніше повідомлялося, що слабкий квартальний звіт обрушив акції Apple на 11%. Даний звіт експерти охарактеризували як найгірший за останні роки: найслабше зростання прибутку із 2003 р. і найменший приріст виручки за останні 14 кварталів.

Напередодні стало відомо, що IT-гігант Apple втратив лідерство у списку компаній з найбільшою капіталізацією на світовому ринку - цей статус повернула собі американська нафтова корпорація ExxonMobil. 100% Exxon Mobil за бажання можна було б придбати за 417 млрд дол. Apple відстає від свого конкурента на 3 млрд дол.

Читайте також: Apple стала найдорожчим брендом у світі - 100 млрд дол