Президент України Віктор Янукович поставив завдання перед Партією регіонів (ПР) перемогти на парламентських виборах, зберігаючи суспільну стабільність. Відповідну заяву він зробив сьогодні в ході ХІІІ з'їзду Партії регіонів, передає кореспондент РБК-Україна.
Президент України Віктор Янукович поставив завдання перед Партією регіонів (ПР) перемогти на парламентських виборах, зберігаючи суспільну стабільність. Відповідну заяву він зробив сьогодні в ході ХІІІ з'їзду Партії регіонів, передає кореспондент РБК-Україна.
"Подія, яка нас зібрала сьогодні, має велике значення. Поставлено крапку в об'єднанні партій ...", - заявив він.
Янукович підкреслив, що "дуже скоро доведеться пройти через серйозне випробування - парламентські вибори. А вибори - завжди боротьба." Але ми пам'ятаємо, до чого призводить боротьба без правил. Я закликаю, щоб усі ми не розколювали суспільство, зберегли громадську стабільність. Тільки перемога відповідальних політичних сил дасть країні необхідний імпульс для розвитку", - підкреслив Янукович.
Він також поставив завдання перед представниками влади провести чесні вибори в парламент України восени 2012 р.
"У 2012 році, восени пройдуть парламентські вибори. Я як держави і гарант Конституції, вимагаю, щоб вибори пройшли в чесній боротьбі, з дотриманням принципів демократії", - заявив Президент. Глава держави впевнений, що "виборча кампанія повинна стати широким діалогом між виборцями і політиками".
Відкрив ХІІІ з'їзд Партії регіонів голова ПР, прем'єр міністр України Микола Азаров. "Зареєстровано 843 делегати (з 850). ХІІІ з'їзд оголошено відкритим", - сказав Азаров.
У зїзді, зокрема, беруть участь спікер Верховної Ради України (ВР) Володимир Литвин, голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, народні депутати, а також делегати з'їзду.
Раніше сьогодні з'їзд політичної партії "Сильна Україна" прийняв рішення припинити діяльність партії і об'єднатися з Партією регіонів.
Очікується, що у ході сьогоднішнього з'їзду Партії регіонів голова "Сильної України" Сергій Тігіпко буде обраний заступником голови Партії регіонів.
"З'їзд буде проходити так: перший етап - "Сильна Україна" ухвалить рішення про вливання в Партію регіонів. Після цього делегація від "Сильної України" ухвалить рішення про участь у з'їзді ПР і тоді ми включимо до складу своєї партії тих людей, які вступають в Регіони. Також ми приймемо рішення про те, що Сергій Леонідович вступив в партію, йому видадуть партійний квиток, і він буде обраний заступником голови партії", - повідомив голова парламентської фракції ПР Олександр Єфремов.
Він також підтвердив інформацію про те, що членам "Сильної України" можуть бути надані місця заступників голів адміністрацій: "ми вивчаємо питання з кадрової ситуацією в "Сильній Україні". Пропозиції, які висуваються, можуть бути розглянуті в контексті кадрового потенціалу "Сильної України", - сказав Єфремов.
Раніше почесний голова Партії регіонів, Президент України Віктор Янукович висловив упевненість, що після злиття Партії регіонів з партією "Сильна Україна" Тігіпко, як мінімум, буде заступник голови партії.
Також у ЗМІ з'явилась інформація, що згідно з домовленостями керівництва Партії регіонів з Сергієм Тігіпком, представники "Сильної України" будуть призначені заступниками голів 15 обласних державних адміністрацій (ОДА).
Парламентські вибори в Україні призначені на 28 жовтня 2012 р.