ru ua

"Сильна Україна" припиняє свою діяльність і об'єднується з ПР

Автор: RBC.UA
Політична партія "Сильна Україна" офіційно припиняє свою діяльність і об'єднується з Партією регіонів. Таке рішення голови партії Сергія Тігіпка підтримали сьогодні, 17 березня 2012 р., 332 делегата другого засідання II Національного з'їзду "Сильної Україна".

Політична партія "Сильна Україна" офіційно припиняє свою діяльність і об'єднується з Партією регіонів. Таке рішення голови партії Сергія Тігіпка підтримали сьогодні, 17 березня 2012 р., 332 делегата другого засідання II Національного з'їзду "Сильної Україна".

"З метою об'єднання політичної партії" Сильна України "з Партією регіонів заради активізації реформ і модернізації країни, схвалюючи політичну угоду партій та керуючись законом України" Про політичні партії "і статутом політичної партії" Сильна Україна ", II Національний з'їзд політичної партії" Сильна України "вирішив припинити діяльність політичної партії" Сильна України "шляхом її ліквідації (саморозпуску)", - йдеться в рішенні з'їзду, повідомляє прес-служба "Сильної Україна".

З моменту оголошення рішення з'їзду припиняється членство в партії всіх її членів, діяльність керівних органів, партійних організацій та інших структурних утворень, передбачених статутом партії.

Також було прийнято рішення рекомендувати членам партії "Сильна Україна" вступати в Партію регіонів, а депутатам місцевих рад від партії "Сильна Україна" - узгодити порядок об'єднання з депутатськими групами і фракціями Партії регіонів.

Раніше Тігіпко заявив, що готовий зайняти посаду заступника голови Партії регіонів. У свою чергу голова парламентської фракції ПР Олександр Єфремов повідомив, що Тігіпко у ході з'їзду Партії регіонів сьогодні буде обраний заступником голови ПР.

"З'їзд буде проходити так: перший етап - "Сильна Україна" ухвалить рішення про вливання в Партію регіонів. Після цього делегація від "Сильної України" ухвалить рішення про участь у з'їзді ПР і тоді ми включимо до складу своєї партії тих людей, які вступають в Регіони. Також ми приймемо рішення про те, що Сергій Леонідович вступив в партію, йому видадуть партійний квиток, і він буде обраний заступником голови партії", - заявив Єфремов.

Єфремов підтвердив інформацію про те, що членам "Сильної України" можуть бути надані місця заступників голів адміністрацій: "ми вивчаємо питання з кадрової ситуацією в "Сильній Україні". Пропозиції, які висуваються, можуть бути розглянуті в контексті кадрового потенціалу "Сильної України", - сказав Єфремов.

Раніше почесний голова Партії регіонів, Президент України Віктор Янукович висловив упевненість, що після злиття Партії регіонів з партією "Сильна Україна" Тігіпко, як мінімум, буде заступник голови партії.

Також у ЗМІ з'явилась інформація, що згідно з домовленостями керівництва Партії регіонів з Сергієм Тігіпком, представники "Сильної України" будуть призначені заступниками голів 15 обласних державних адміністрацій (ОДА).