ru ua

Тігіпко завтра буде обраний заступником голови ПР

Автор: RBC.UA
Віце-прем'єр-міністр України, голова партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко буде обраний завтра, 17 березня, у ході з'їзду Партії регіонів, заступником голови ПР. Про це на брифінгу у Верховній Раді України заявив голова парламентської фракції ПР Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.

Віце-прем'єр-міністр України, голова партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко буде обраний завтра, 17 березня, у ході з'їзду Партії регіонів, заступником голови ПР. Про це на брифінгу у Верховній Раді України заявив голова парламентської фракції ПР Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.

"З'їзд завтра буде проходити так: перший етап - "Сильна Україна" ухвалить рішення про вливання в Партію регіонів. Після цього делегація від "Сильної України" ухвалить рішення про участь у з'їзді ПР і тоді ми включимо до складу своєї партії тих людей, які вступають в Регіони. Також ми приймемо рішення про те, що Сергій Леонідович вступив в партію, йому видадуть партійний квиток, і він буде обраний заступником голови партії", - заявив Єфремов.

Єфремов підтвердив інформацію про те, що членам "Сильної України" можуть бути надані місця заступників голів адміністрацій: "ми вивчаємо питання з кадрової ситуацією в "Сильній Україні". Пропозиції, які висуваються, можуть бути розглянуті в контексті кадрового потенціалу "Сильної України", - сказав Єфремов.

Зазначимо, почесним головою Партії регіонів є президент України Віктор Янукович, а головою ПР - прем'єр-міністр Микола Азаров.

Зазначимо, раніше Янукович висловив упевненість, що після злиття Партії регіонів з партією "Сильна Україна" Тігіпко, як мінімум, буде заступник голови партії.

Як повідомлялася раніше, на XIII з'їзді ПР, який пройде в суботу, 17 березня 2012 р., в Києві буде оголошено про злиття ПР з партією "Сильна Україна".

Сьогодні видання "Комерсант-Україна" з посиланням на власні джерела повідомило, що згідно з домовленостями керівництва Партії регіонів з Сергієм Тігіпком, представники "Сильної України" будуть призначені заступниками голів 15 обласних державних адміністрацій (ОДА).

Також, повідомляє видання, розглядається кандидатура Тігіпка на посаду керівника виборчого штабу "регіоналів" на виборах у Верховну раду. "Передбачається, що на цьому посту Тігіпко буде публічною особою. Відповідати за касу і апаратну роботу будуть інші люди", - повідомило виданню високопоставлене джерело в ПР. Обізнані з ходом переговорів співрозмовники також стверджують, що 15 керівникам обласних організацій "Сильної України" обіцяні посади заступників голів обласних державних адміністрацій.

Зокрема, в понеділок в Запорізькій області на цей пост повинен бути призначений голова запорізької обласної організації "Сильної України" Андрій Гамов.

Президент центру "Український барометр" Віктор Небоженко вважає, що Тігіпко розглядає Партію регіонів як тимчасовий майданчик. "Сергію Тігіпку, як будь-якій людині, у якої є гроші, доводиться йти з владою на компроміс. Не здивуюся, якщо через якийсь час він створить нову партію з тими ж людьми, які зараз перебувають в "Сильній Україні", - сказав експерт. "Для Сергія Тігіпка об'єднання з Партією регіонів - це місце в п'ятірці виборчого списку і статусний місце в президентській команді. Чи зможе він претендувати на посаду прем'єр-міністра, покажуть результати виборів у Раду", - відзначив у бесіді з директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Нагадаємо, що вчора Тігіпко оприлюднив прощальне відеозвернення до однопартійців. Напередодні суботнього з'їзду, на який планується винести питання про ліквідацію політичної сили, Тігіпко закликав членів "Сильної України" вступити в Партію регіонів.