ua en ru

Microsoft презентувала бета-версію Windows 8.1

Автор: RBC.UA
Американська корпорація Microsoft випустила бета-версію операційної системи Windows 8.1. Програма була представлена ​​на конференції для розробників Build, що проходить у Сан-Франциско.

Американська корпорація Microsoft випустила бета-версію операційної системи Windows 8.1. Програма була представлена ​​на конференції для розробників Build, що проходить у Сан-Франциско.

ОС Windows 8.1 являє собою оновлення для операційної системи Windows 8, вона містить ряд "нововведень", яких немає в попередній версії. Зокрема, на численні прохання користувачів розробники повернули кнопку "Пуск" на панель завдань робочого столу.

Однак тепер вона працює інакше, ніж у попередніх версіях ОС: залежно від налаштувань програми, коли користувач відкриває панель, перед ним або відкриється екран "Пуск" із "живими плитками", або список всіх встановлених на комп'ютер програм.

Користувачі зможуть відкривати на одному екрані до чотирьох додатків, а не два, як це було раніше.

Розробники серйозно оновили функцію пошуку: тепер користувачі отримають можливість не тільки знаходити файли і програми, але й шукати інформацію в Інтернеті через пошуковик Bing.

Покупці вже можуть завантажити ОС на сайті корпорації або замовити через магазин Windows Store. Windows 8.1 доступна 13 мовами, у тому числі російською. Очікується, що фінальна версія апдейта вийде у вересні-жовтні. ОС буде представлена ​​у двох варіантах: для ПК і ноутбуків та окремо для планшетників.

Як повідомлялося, Windows 8.1, раніше відома як Windows Blue, надаватиметься власникам попередньої версії безкоштовно у якості викачуваного контенту.

Microsoft переробляє Windows 8 через невтішні результати - за перші півроку з моменту випуску ОС корпорації вдалося продати лише близько 100 млн копій. На думку FT, це майже безпрецедентний провал нового продукту великої американської компанії.

Аналітики з IDC і Gartner кажуть про те, що, незважаючи на всі запевнення Microsoft, Windows 8 так і не змогла сколихнути ринок, а продажі нових комп'ютерів на базі "Вісімки" і зовсім провалилися.

На початку літа Microsoft розпочала масштабну реорганізацію. Суть майбутніх змін полягає в тому, що ринок ПК на сьогодні знаходиться на заході свого розвитку. У наші дні продаж операційних систем і програм для настільних ЕОМ вже не може приносити мільярди. Тренди змінюються, і Microsoft рано чи пізно буде змушена під них підлаштовуватися.

Раніше в червні Microsoft випустила версію Office для операційної системи iOS. Для багатьох користувачів це стало сюрпризом, враховуючи непросту історію взаємин IT-гігантів.

Заснована в 1975 р. корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Компанія пропонує програмні продукти для ділового та особистого застосування. Одним з найвідоміших продуктів компанії є операційна система Windows, а також набір додатків Microsoft Officе.

Компанії належить інтернет-пошуковик Bing, а від жовтня 2011 р. - також сервіс інтернет-телефонії Skype, придбаний у групи приватних інвесторів за 8,5 млрд дол.

Чистий прибуток Microsoft Corp. за 9 місяців 2012-2013 ФР скоротився на 3% - до 16,9 млрд дол. проти 17,5 млрд дол., отриманих за аналогічний період попереднього фінансового року. Виручка Microsoft за дев'ять місяців склала 57,95 млрд дол., що на 4% більше порівняльного показника роком раніше - 55,66 млрд дол.