ua en ru

У Windows 8.1 повернеться кнопка "Пуск"

Автор: RBC.UA
Напередодні спеціальної прес-конференції Microsoft почали підтверджуватися деякі чутки щодо проекту Windows 8.1. Так, один з експертів, котрі отримали доступ до демонстраційної версії нової ОС, підтвердив, що в її інтерфейс вирішено повернути знайому за попередніми поколіннями системи кнопку "Пуск".

Напередодні спеціальної прес-конференції Microsoft почали підтверджуватися деякі чутки щодо проекту Windows 8.1. Так, один з експертів, котрі отримали доступ до демонстраційної версії нової ОС, підтвердив, що в її інтерфейс вирішено повернути знайому за попередніми поколіннями системи кнопку "Пуск", передає "Росія 24".

Читайте також: Угоду Microsoft щодо купівлі Skype оскаржать у європейському суді

Користувачеві більше не доведеться встановлювати спеціальні програми для роботи зі стартовим меню. Більше того, кнопка, інтегрована в ОС Microsoft, нагадує за принципом своєї реалізації одну з таких програм - Start8.

Також повідомляється, що тепер можна знову насолодитися майже класичним робочим столом без новомодних прямокутників, на які перетворила свій інтерфейс компанія Білла Гейтса і Стіва Балмера у Windows 8.

Нагадаємо, багато власників традиційних ПК без сенсорного екрану від самого запуску нового покоління операційної системи скаржаться на її погану адаптацію до роботи зі звичайною мишкою. З'явилася й опція вільної установки шпалер, які видно на задньому плані, коли користувач потрапляє до стартового меню.

Windows 8.1, раніше відома як Windows Blue, надаватиметься власникам попередньої версії безкоштовно у якості завантажуваного контенту.

Читайте також: Microsoft презентувала багатофункціональну консоль Xbox One (фото, відео)

Нагадаємо, аналітики з IDC і Gartner кажуть про те, що, незважаючи на всі запевнення Microsoft, Windows 8 так і не змогла збурити ринок, а продажі нових комп'ютерів на базі "Вісімки" і зовсім провалилися.

Прес-конференція Microsoft, під час якої має бути презентована ОС Windows 8.1, стартує 26 червня і триватиме два дні.

Як раніше зазначала фінансовий директор Microsoft Темі Реллер, велика частина нововведень і доповнень базується на відгуках користувачів оригінальної Windows 8.

Зазначимо, що Microsoft переробляє Windows 8 через невтішні результати - за перші півроку з моменту випуску ОС корпорації вдалося продати всього близько 100 млн копій. На думку FT, це майже безпрецедентний провал нового продукту великої американської компанії.

Читайте також: Білл Гейтс знову очолив список найбагатших людей світу

Заснована у 1975 р. корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Компанія пропонує програмні продукти для ділового та особистого застосування. Одним з найвідоміших продуктів компанії є операційна система Windows, а також набір додатків Microsoft Officе.

Компанії належить інтернет-пошуковик Bing, а із жовтня 2011 р. - також сервіс інтернет-телефонії Skype, придбаний у групи приватних інвесторів за 8,5 млрд дол.

Чистий прибуток Microsoft Corp. за 9 місяців 2012-2013 ФР скоротився на 3% - до 16,9 млрд дол. проти 17,5 млрд дол., отриманих за аналогічний період попереднього фінансового року. Виручка Microsoft за дев'ять місяців склала 57,95 млрд дол., що на 4% більше порівняльного показника роком раніше - 55,66 млрд дол.