Microsoft почала масштабну реорганізацію

Вівторок 04 червня 2013 10:37
Автор: RBC.UA
Сьогодні стало відомо про те, що компанія Microsoft почала глобальну реорганізацію, керівництво якої узяв на себе особисто CEO Стів Балмер.

Сьогодні стало відомо про те, що компанія Microsoft почала глобальну реорганізацію, керівництво якої узяв на себе особисто CEO Стів Балмер (на фото). Про це повідомляє телеканал "Росія 24".

Суть майбутніх змін полягає в тому, що ринок ПК на сьогоднішній день знаходиться на заході свого розвитку. В наші дні продаж операційних систем і програм для настільних ЕОМ вже не може приносити мільярди. Тренди міняються, і Microsoft рано чи пізно буде вимушена під них підстроюватися.

Стів Балмер, мабуть, вирішив не зволікати. Зарубіжні ЗМІ пишуть про те, що майже весь робочий час нинішнього CEO Microsoft йде на розробку подальших дій в рамках глобальної реорганізації бізнесу. У завдання Балмера входить переорентування Microsoft з області ПЗ на ринок пристроїв і сервісів.

Читайте також: Microsoft визнала провал Windows 8

Треба сказати, що основи цієї реструктуризації Балмер вже заклав. Ще в минулому році він надіслав всім акціонерам компанії лист, в якому повідомив, що Microsoft "відкриває нову еру" для себе і своїх клієнтів.

У тому ж листі він підкреслив, що надзвичайно важливу роль в майбутньому корпорації грає розвиток інтернет-сервісів. Наприклад, він відзначив, що продукти Windows і Office все ще залишаться центральними напрямами, проте їх функції і зовнішній вигляд піддадуться серйозним змінам.

Читайте також: Операцію Microsoft з придбання Skype оскаржать у європейському суді

Зазначимо, Microsoft визнала провал Windows 8. Компанія переробляє свою операційну систему Windows 8 через невтішні результати - за перших півроку з моменту випуску Windows 8, корпорації Microsoft вдалося продати всього близько 100 млн копій. Глобальне оновлення системи під кодовою назвою Blue вийде вже цього року.

Заснована в 1975 р. корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Компанія пропонує програмні продукти для ділового і особистого застосування. Одним з найвідоміших продуктів компанії є операційна система Windows, а також набір додатків Microsoft Office.

Читайте також: Microsoft презентувала багатофункціональну консоль Xbox One (фото, відео)

Компанії належить інтернет-пошукач Bing, а з жовтня 2011 р. - також сервіс інтернет-телефонії Skype, придбаний у групи приватних інвесторів за 8,5 млрд дол.

Чистий прибуток Microsoft Corp. за 9 місяців 2012-2013 ФР скоротився на 3% - до 16,9 млрд дол. проти 17,5 млрд дол., отриманих за аналогічний період попереднього фінансового року. Виручка Microsoft за цей період склала 57,95 млрд дол., що на 4% більше порівняльного показника роком раніше - 55,66 млрд дол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся