ru ua

iPhone 5: Нові недоліки гаджета від Apple

Автор: RBC.UA
Не встиг вщухнути скандал навколо Apple Maps, як на каліфорнійську компанію знову обрушився шквал критики. На цей раз користувачі скаржаться на камеру: на фотографіях і відео невідомо звідки з'являються фіолетові плями.

Не встиг вщухнути скандал навколо Apple Maps, як на каліфорнійську компанію знову обрушився шквал критики. На цей раз користувачі скаржаться на камеру: на фотографіях і відео невідомо звідки з'являються фіолетові плями, повідомляє "Росія-24".

Читайте також: iPhone 5 розчарував половину споживачів, - дослідження

Інженери Apple стверджують, що це нормальна реакція матриці на дуже яскраве світло і радять не брати в кадр джерела освітлення. Однак в мережі вже з'явилися фотографії, на яких джерело освітлення за кадром, але плями все одно присутні. Більш того, якщо порівнювати з попереднім поколінням iPhone, стає очевидно, що "фіолетової хворобою" воно не боліло. В Apple спочатку відмовилися визнати існування проблеми, а потім раптово написали, що така поведінка камери iPhon є "нормальним".

Напередодні з сайту Apple прибрали напис: "Програма" Maps", створена Apple з нуля, буде розмовляти з вами і проведе вас за маршрутом поворот за поворотом, а разом з інтерактивними 3D-картами і дивовижною функцією польоту все це перетворюється на, мабуть, кращу систему навігації в світі".

Тепер подібні гасла Apple здаються занадто гучними. Останню частину фрази замінили на опис зручності інтерфейсу і функції масштабування.

Раніше виконавчий директор Apple Тім Кук публічно визнав недоліки нового сервісу, який за замовчуванням встановлюється на всі мобільні пристрої компанії, що працюють на iOS 6. Сервіс показує неіснуючі об'єкти, плутає міста і іноді, замість потрібної вулиці, може назвати пунктом призначення океан.

Читайте також: iPhone 5: Глава Apple вибачився перед покупцями за помилки в навігаційних картах

Нагадаємо, п'яте покоління смартфона iPhone було представлено 12 вересня ц.р. За три дні з початку продажів Apple реалізувала більше 5 млн смартфонів. Світові продажі iPhone 5 стартували в п'ятницю, 21 вересня, в Автралії. iPhone 5 в багатьох магазинах розібрали всього за кілька годин, незважаючи на правило "не більше двох смартфонів в одні руки". Менеджмент Apple стверджує, що кількість замовлень на новий iPhone 5 "зводить з розуму". До чотирьох тижнів виріс час доставки смартфона в США.

Читайте також: Apple стала найдорожчим брендом у світі - 100 млрд дол

Кількість попередніх замовлень на нову модель популярного смартфону компанії Apple - iPhone 5 - перевищила 2 млн за перші 24 години.

Apple - американська компанія, що займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані в США, Канаді, Великобританії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Чистий прибуток Apple, за підсумками 9 місяців 2011-2012 фінансового року, що завершився 30 червня ц.р., виріс на 73,6% - до 33,5 млрд дол, в порівнянні з показником в 19,3 млрд дол за аналогічний період роком раніше.

Частка Apple на глобальному ринку планшетів виросла до 70% в II кварталі поточного року. Apple також стала найдорожчою компанією за всю історію ринку. Вартість акцій Apple з розрахунків, заснованих на індекс Dow Jones, зараз оцінюється більш ніж в 620 млрд дол.