ru ua

iPhone 5: Світові продажі почалися з Австралії (фото)

Автор: RBC.UA
iPhone 5 з'явився в продажу. Першою двері "яблучних" магазинів відчинила Австралія. І виявилося, що перші місця в черзі суцільно зайняті співробітниками стільникових операторів та ЗМІ. Перші намагалися будь-що-будь "засвітитися" перед камерою, другі - якомога швидше роздобути iPhone, для того щоб написати огляд. І тих і інших компанії змусили стояти на вулиці кілька днів.

iPhone 5 з'явився в продажу, повідомляє телеканал "Росія 24".

Першою двері "яблучних" магазинів відчинила Австралія. І виявилося, що перші місця в черзі суцільно зайняті співробітниками стільникових операторів та ЗМІ. Перші намагалися будь-що-будь "засвітитися" перед камерою, другі - якомога швидше роздобути iPhone, для того щоб написати огляд. І тих і інших компанії змусили стояти на вулиці кілька днів.

Читайте також: Apple стала найдорожчим брендом у світі - 100 млрд дол

Третій тип людей, які зайняли перші місця в чергах, - перекупники. У Гонконгу вони скуповують iPhone за 600-700 дол і продають за 1 тис. дол

iPhone в багатьох магазинах розібрали всього за кілька годин, незважаючи на правило "не більше двох смартфонів в одні руки".
Слідом за Австралією, Японією, Гонконгом і Сінгапуром гаджет почнуть продавати Франція, Німеччина, Великобританія, США і Канада.

Очікувано, що найбільший ажіотаж серед бажаючих купити новинку спостерігається в США. Нетерплячі покупці сидять на розкладних стільцях біля магазину Apple в Нью-Йорку та інших великих американських містах. Деякі чекають біля магазинів з понеділка.

Читайте також: iPhone 5 у Великій Британії буде коштувати від 529 фунтів стерлінгів (фото, відео)

Менеджмент Apple стверджує, що кількість замовлень на новий iPhone 5 "зводить з розуму". До чотирьох тижнів виросло час доставки смартфона в США.

Нагадаємо, презентація iPhone 5 відбулася 12 вересня в Сан-Франциско. На думку аналітиків, за 10 днів після початку продажів (тобто до кінця вересня) корпорація Apple зможе реалізувати більше 10 мільйонів гаджетів. Ці цифри стануть свого роду "рекордом" для Apple, особливо якщо врахувати, що за перші три дні після виходу iPhone 4 компанії вдалося продати всього 1,4 мільйона пристроїв, в той час як за вихідні, коли відбувся реліз iPhone 4S, було реалізовано 4 мільйона смартфонів.

Кількість попередніх замовлень на нову модель популярного смартфону компанії Apple - iPhone 5 - перевищила 2 млн за перші 24 години.

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних

Читайте також: iPhone 5: Для смартфона створено найдорожчий у світі футляр - його ціна 100 тис. дол (фото)

комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані в США, Канаді, Великобританії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).

Чистий прибуток Apple, за підсумками 9 місяців 2011-2012 фінансового року, що завершилися 30 червня ц.р., виріс на 73,6% - до 33,5 млрд дол, в порівнянні з показником в 19,3 млрд дол за аналогічний період роком раніше.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Частка Apple на глобальному ринку планшетів виросла до 70% в II кварталі поточного року. Apple також стала найдорожчою компанією за всю історію ринку. Вартість акцій Apple з розрахунків, заснованих на індекс Dow Jones, зараз оцінюється більш ніж в 620 млрд дол.