ru ua

Apple за три дні з початку продажів реалізувала понад 5 млн iPhone 5 (фото)

Автор: RBC.UA
Apple Inc за три дні з початку продажів реалізувала понад 5 млн смартфонів iPhone 5.

Apple Inc за три дні з початку продажів реалізувала понад 5 млн смартфонів iPhone 5, повідомляє Reuters.

Apple заявила, що продала початкові запаси iPhone 5, так як попит на останній смартфон перевищив очікуваний. Більшість Iphone 5 по попередніх замовленнях вже відвантажені, відновити виконання замовлень планують на початку жовтня.

Читайте також: Найкреативніші аксесуари для iPad і iPhone (фото)

Нагадаємо, що світові продажі iPhone 5 стартували в п'ятницю, 21 вересня, в Автралії. iPhone 5 в багатьох магазинах розібрали всього за кілька годин, незважаючи на правило "не більше двох смартфонів в одні руки".

Менеджмент Apple стверджує, що кількість замовлень на новий iPhone 5 "зводить з розуму". До чотирьох тижнів виріс час доставки смартфона в США.

Презентація iPhone 5 відбулася 12 вересня в Сан-Франциско. На думку аналітиків, за 10 днів після початку продажів (тобто до кінця вересня) корпорація Apple зможе реалізувати понад 10 мільйонів гаджетів. Ці цифри стануть свого роду "рекордом" для Apple, особливо якщо врахувати, що за перші три дні після виходу iPhone 4 компанії вдалося продати всього 1,4 мільйона пристроїв, в той час як за вихідні, коли відбувся реліз iPhone 4S, було реалізовано 4 мільйона смартфонів.

Читайте також: Apple стала найдорожчим брендом у світі - 100 млрд дол

Кількість попередніх замовлень на нову модель популярного смартфону компанії Apple - iPhone 5 - перевищила 2 млн за перші 24 години.

Apple - американська компанія, що займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані в США, Канаді, Великобританії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Чистий прибуток Apple, за підсумками 9 місяців 2011-2012 фінансового року, що завершився 30 червня ц.р., виріс на 73,6% - до 33,5 млрд дол, в порівнянні з показником в 19,3 млрд дол за аналогічний період роком раніше.

Частка Apple на глобальному ринку планшетів виросла до 70% в II кварталі поточного року. Apple також стала найдорожчою компанією за всю історію ринку. Вартість акцій Apple з розрахунків, заснованих на індекс Dow Jones, зараз оцінюється більш ніж в 620 млрд дол.