ru ua

Банки США упродовж тижня зазнали потужних кібератак

Автор: RBC.UA
Американські банки протягом тижня зазнавали потужних кібератак, джерело яких досі не з'ясоване. Американський сенатор Джо Ліберман, не підкріплюючи свою заяву доказами, звинуватив у тому, що відбувається, Іран.

Американські банки протягом тижня зазнавали потужних кібератак, джерело яких досі не з'ясоване, передає Associated Press.

Читайте також: Касперський: До кібератак найбільше схильні країни, що розвиваються

Атака була спрямована на дюжину банків, в числі яких Bank of America, JPMorgan Chase, Citigroup.

Застосовуваний спосіб, коли сайт прагнуть втопити в потоці небажаних даних, не становив загрози для безпеки рахунків, однак вкрай ускладнював взаємодію компаній з клієнтами через web-сайти.

Читайте також: США почали підготовку до кібервійн

Так, представник банку PNC, що зазнав атаки в середу, сказав, що ніколи не бачив такого сильного сплеску трафіку. Він оцінив потік даних у 60-65 гігабіт на секунду.

Згідно з думкою одного з експертів Майкла Сміта з компанії Akama, атака навряд чи могла виходити від представників мусульманської молоді, незадоволеної антиісламським фільмом "Невинність мусульман", що нещодавно вийшов у США, хоча така версія висловлювалася в Інтернеті.

Читайте також: Роберт Гейтс: Оборонні системи США постійно зазнають кібератак

"У світі розвідки ми називаємо це "хибний прапорець", - сказав він. За словами Сміта, незважаючи на широко циркульовані в Інтернеті заяви, це не схоже на помсту групи хакерів-мусульман фінансовим інститутам.

Американський сенатор Джо Ліберман, не підкріплюючи своєї заяви доказами, звинуватив у тому, що відбувається, Іран. За його словами, це помста ісламської держави за запроваджені проти неї економічні санкції.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Як повідомлялося сьогодні, американські спецслужби дійшли висновку, що напад на посольство США в Бенгазі, в результаті якого загинув посол Крістофер Стівенс, було ретельно сплановано.