ru ua

Творець "Невинності мусульман" заарештований в США

Автор: RBC.UA
Американські правоохоронці взяли під арешт передбачуваного творця скандального фільму "Невинність мусульман" Накулу Басілі Накулу.

Американські правоохоронці взяли під арешт передбачуваного творця скандального фільму "Невинність мусульман" Накулу Басілі Накулу, повідомляє Reuters.

Автор фільму, що розбурхав мусульманський світ, раніше був судимий за фінансові махінації. Шахрая відпустили достроково, висунувши низку умов. Зокрема Накулі було заборонено користуватися Інтернетом без дозволу наглядових органів.

Найближчим часом долю творця кінокартини вирішить суд. Накулу знову помістять за грати, якщо буде визнано, що він порушив умови амністії.

Читайте також: Пакистанський чиновник запропонував нагороду за вбивство автора "Невинності мусульман"

Масові акції протесту проти образи ісламу в "Безвинності мусульман" розпочалася 11 вересня 2012 р. У ході виступів, що пройшли в Лівії, Єгипті, Ємені, Судані, Пакистані та низці інших країн, загинули десятки людей.

Читайте також: Обама розпорядився посилити охорону дипмісій США по всьому світу після вбивства посла в Лівії

Жертвами обурених віруючих ставали випадкові люди. У Пакистані натовп підпалив кілька кінотеатрів та розправилася з охоронцями. У Лівії ісламісти відкрили вогонь по консульству Сполучених Штатів - жертвою інциденту став посол США, який помер від задухи.

По темі: У мусульманських країнах готуються до нових безладів (фото)

Про невдоволення діями творця "Безвинності мусульман", але вже з ділової точки зору, заявили і його знайомі. Актриса, яку Накула найняв для виконання однієї з головних ролей у фільмі, не була поставлена ​​до відома про характер картини. На хвилі протестів жінці стали надходити погрози від мусульман, після чого вона подала на Накулу до суду.

У "Невинності мусульман" в негативному світлі представлена ​​епоха виникнення ісламу, а засновник цієї релігії, пророк Мухаммед виступає в рамках авторського задуму як людина розпусна і жорстока.