Віталій Немілостивий просить припинити його депутатські повноваження у разі продовження блокування Ради

Народний депутат Віталій Немілостивий підписав заяву до голови Верховної Ради України Володимира Рибака з проханням про припинення його депутатських повноважень у разі продовження блокування Ради. Підписання відбулося в прямому ефірі передачі "Шустер Live" на телеканалі "Інтер".

Народний депутат Віталій Немілостивий (на фото) підписав заяву до голови Верховної Ради України Володимира Рибака з проханням про припинення його депутатських повноважень у разі продовження блокування Ради. Підписання відбулося в прямому ефірі передачі "Шустер Live" на телеканалі "Інтер".

"Я категорично проти тих акцій, які зараз організовуються. Я розумію акції, коли ми агітували на виборах у Верховну Раду, коли ми збиралися під судом, де знаходилася Юлія Тимошенко. Я розумію такі дії. Я розумію ситуацію, коли під лікарнею ми підтримуємо Юлію Тимошенко. Але я не розумію, коли ми виводимо людей зараз, я не розумію, коли ми блокуємо парламентську трибуну. Ми повинні працювати в парламенті", - сказав Немілостивий.

За його словами, з огляду на те, що "Батьківщина" не виконала своїх обов'язків, він написав заяву з проханням дострокового припинення його депутатських повноважень в разі продовження блокування Ради.

Нагадаємо, опозиція блокує трибуну Ради, вимагаючи призначення виборів у Києві, скасування пенсійної реформи і ухвалення постанови про відставку уряду Миколи Азарова.

Читайте також: "Батьківщину" покинули чотири нардепи

"Голові Верховної Ради 7 скликання Рибаку Володимиру Васильовичу депутата Верховної Ради 7 скликання, члена депутатської фракції "Батьківщина" Немілостивого Віталія Олександровича заява. Відповідно до статті 81 Конституції України прошу вас поставити на розгляд в сесійному залі питання щодо дострокового припинення повноважень", - зачитав Немілостивий від руки написану і підписану прямо в студії заяву.

Нагадаємо, вчора народні депутати Олег Канівець, Віталій Немілостивий, Роман Стаднійчук та Ігор Скосар вийшли зі складу фракції "Батьківщина". Їх заяви зачитав спікер ВР Володимир Рибак.

Немілостивий потрапив до парламенту за списком "Батьківщини", де у нього був 62-й номер. Зараз перший на черзі для входження до парламенту в списку "Батьківщини" - Вадим Меріков.

Читайте також: Яценюк про можливий розкол "Батьківщини" - Клюєв платить мільйони, а нардепи хочуть створити фракцію "За Юлю"

При цьому лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив про те, що Президент України дав доручення секретареві РНБО Андрію Клюєву зробити все для розколу "Батьківщини". Клюєв, на думку Яценюка, заплатив кожному з чотирьох депутатів, що вийшли з фракції, по 10-15 млн дол.

Нагадаємо, в перший же день засідання Верховної Ради 7 скликання у фракцію "Батьківщини" відмовилися входити Олександр і Андрій Табалови, що пройшли до парламенту під брендом партії.

Читайте також: "Батьківщина" висловила вотум довіри Яценюку

З самого початку роботи нового парламентського скликання "Батьківщину" роздирали внутрішні нелади. Багато нардепів, що залишилися в партії ще з часів Тимошенко, не згодні з політикою Арсенія Яценюка, який прийняв кермо влади партією після того, як Тимошенко опинилася у в'язниці. Яценюка звинувачують в авторитарному керівництві партією, усуненні старих партійних діячів з перших ролей в "Батьківщині", продажу місць в партійному списку партії, а також в нездатності що-небудь протиставити парламентській більшості. Особливо активну позицію тут займають Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук, а також київські мажоритарники.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся