Приєднання України до операції НАТО із протидії піратству "Океанський щит" обійдеться країні в 90 млн грн. Про це під час брифінгу у військовому навчальному центрі "Десна" сьогодні заявив міністр оборони Павло Лебедєв, передає кореспондент РБК-Україна.
Приєднання України до операції НАТО із протидії піратству "Океанський щит" обійдеться країні в 90 млн грн. Про це під час брифінгу на полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України у військовому навчальному центрі "Десна" сьогодні заявив міністр оборони Павло Лебедєв (на фото), передає кореспондент РБК-Україна.
Читайте також: Міноборони РФ просить Україну врегулювати митні процедури з переозброєння ЧФ, - Лебедєв
"Вартість даної операції для України - 90 млн грн", - сказав Лебедєв.
Нагадаємо, раніше в місії України при НАТО повідомили, що дана угода формалізує статус України як першої країни-партнера, яка бере участь в операції по боротьбі з піратством "Океанський щит", і єдиної країни-партнера Альянсу, яка бере участь у всіх його операціях.
Планується, що в листопаді 2013 р. Флагман Військово-морських сил України фрегат "Гетьман Сагайдачний" з палубним вертольотом і групою спецпризначення візьме участь в операції НАТО з протидії піратству "Океанський щит". За словами Лебедєва, "Гетьман Сагайдачний" йде у плавання в цьому році і буде знаходиться в ньому 6 місяців.
Читайте також: Янукович доручив Кабміну додатково виділити Міноборони 1,2 млрд грн
Крім того, Лебедєв також зазначив, що НАТО пропонує Україні збільшити миротворчі місії в Афганістані та Ліберії. "Під час мого перебування у Брюсселі на засіданні комісії Україна-НАТО до нас звернулися з проханням розглянути питання збільшення кількості наших миротворчих сил, у тому числі в Афганістані і Африці", - повідомив глава Міноборони.
За даними військового відомства, питання про український миротворчийконтингент вже заплановано до розгляду Президентом.
Читайте також: За необхідності суд буде позбавляти депутатів їх повноважень, - Єфремов
При цьому повідомлялося, що 25 січня Лебедєв проведе з керівництвом українських підприємств зустріч, де обговорюватимуться питання реанімації військового флоту.
Раніше сьогодні з неофіційних джерел стало відомо, що чинний міністр оборони України Павло Лебедєв може повернутися до роботи у Верховній Раді.
4 лютого ц.р. голова ВР Володимир Рибак підтвердив, що міністр оборони Лебедєв подав заяву про складання депутатських повноважень. Втім, негайного звільнення Лебедєва тоді не послідувало.
Це кадрове питання, судячи з усього, продовжує залишатися на розгляді комітетів парламенту.