ua en ru

Twitter запустив двоступеневу аутентифікацію

Автор: RBC.UA
Twitter запустив нову двоступеневу систему аутентифікації користувачів, яка повинна ускладнити доступ до аккаунту для хакерів.

Twitter запустив нову двоступеневу систему аутентифікації користувачів, яка повинна ускладнити доступ до аккаунту для хакерів, повідомляє "Росія 24".

Проблема злому акаунтів стала актуальною після того, як помилковий пост від нібито Associated Press про поранення Президента США Барака Обами привів до короткострокового обвалу на фондовому ринку.

Тепер, якщо користувач бажає додатково захистити свій обліковий запис, то він може вказати телефон, на який буде приходити смс з одноразовим кодом підтвердження, необхідним, щоб увійти в систему. Схожа схема вже давно застосовується для підтвердження платежів за кредитними картками.

Читайте також: Twitter оцінили в 9,8 млрд дол

Twitter приєднався до Apple, Google, Blizzard, NCsoft і Facebook, які вже давно пропонують схожу опцію для входу їх системи.
Новинні агенції - улюблені цілі хакерів. За останні два місяці, крім AP, були зламані акаунти Financial Times, BBC, 60 minutes і гумористичного сайту The onion.

Корпоративні акаунти Twitter також часто є метою хакерських атак. Цього року постраждали облікові записи автовиробника Jeep і мережі закусочних Burger King.

Twitter - система, що дозволяє користувачам відправляти короткі текстові замітки (до 140 символів), використовуючи веб-інтерфейс, SMS, засоби миттєвого обміну повідомленнями або сторонні програми-клієнти. Характерною особливістю Twitter є публічна доступність розміщених повідомлень - це називається мікроблогінгу. Хоча послуга є безкоштовною, доступ до неї через SMS може значно збільшити телефонні рахунки, оскільки кожне надіслане SMS, так чи інакше, оплачується за тарифами оператора.

Власником системи Twitter є компанія Twitter Inc, головний офіс знаходиться в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Twitter Inc також має сервери і офіси в Сан-Антоніо (штат Техас) та Бостоні (штат Массачусетс). Станом на 2012 рік в компанії працювало понад 900 співробітників.

Читайте також: Twitter напередодні IPO запускає платформу для інтеграції рекламних додатків

Створений програмістом Джеком Дорсі в 2006 р. Twitter незабаром завоював популярність у всьому світі. Станом на 1 січня 2011, сервіс налічував більше 200 млн користувачів. 100 мільйонів користувачів проявляли активність хоча б раз на місяць, з них 50 мільйонів - користувалися Twitter щодня. 55% користувалися сервісом мікроблогів на мобільних гаджетах, близько 400 мільйонів унікальних відвідувань отримував за місяць безпосередньо сайт twitter.com.