Китайське інформаційне агентство "Синьхуа" підвело підсумки року, що минає, назвавши найбільш незвичайні винаходи, зроблені за останні 12 місяців. Всі вони відносяться до різних сторін життєдіяльності.
Китайське інформаційне агентство "Синьхуа" підвело підсумки року, що минає, назвавши найбільш незвичайні винаходи, зроблені за останні 12 місяців. Всі вони відносяться до різних сторін життєдіяльності.
Першим у списку йде професор університету Тайваню Джанг Ен Шен, зі спробою переосмислення концепції моди. Вона пропонує прекрасній статі на туфлях змінювати підбори. Останніх до кожної пари її туфель може йти більше 10. Найекстравагантніші з них виглядають як верхівка хмарочоса або ж збірка з кісток для гри маджонг.
На другому місці - новий "зарядник" для мобільних пристроїв. Для поповнення заряду батареї плеєра або стільникового телефону індійський студент Канчарла Редді пропонує використовувати потенціал людських легенів. В основі його пристрою зміна обсягу грудей, яка кожен раз виникає при вдиху і видиху. Через ремінь, що обхоплює груди, винахід вловлює коливання і перетворює їх в електричний струм.
На третій позиції розташовується британський водопровідник Колін Фарз, якому вдалося зібрати найшвидший на даний момент скутер. Його транспортний засіб перевершує всі аналогічні і розвиває швидкість до 71,5 км/год. Крім найшвидшого скутера, Фарз є автором найдовшого мотоцикла в світі.
Далі йдуть японські вчені з захисною капсулою. Основне призначення цих пристроїв - захист людини під час стихійного лиха, будь то землетрус або цунамі, або автомобільна аварія.
Ще одне модне відкриття зробила німецький технолог Анці Домаске. Вона пошила колекцію одягу з молочного текстилю. Тканина в прямому сенсі виходить з молока, змішуючись із спеціальним полімером і перетворюючись з рідини в волокно.
Японські інженери в черговий раз порадували світ незвичайним пристосуванням. Воно виглядає як звичайні накладні котячі вушка, які кріпляться до обідка. Проте їх особливість в тому, що спеціальні датчики вловлюють емоційний фон людини і приходять в рух у відповідності з обстановкою.
І ще в Китаї відзначили британського винахідника Перрі Уоткінса, який зібрав найменший автомобіль, який удостоївся талона техогляду. Варто відзначити, що коліна водія в такому авто практично впираються в стелю.