Ролан Гаррос: Вікторія Азаренко і Марія Шарапова зробили ще по кроку до титулу

У чвертьфінальному матчі Відкритого чемпіонату Франції росіянка Марія Шарапова взяла верх над Оленою Янкович з Сербії - 0:6, 6:4, 6:3. А у другому матчі дня білоруска Вікторія Азаренко вперше в кар'єрі вийшла у півфінал "Ролан Гаррос", обігравши росіянку Марію Кириленко- 7:6 (3), 6:2.

Матч Азаренко і Кириленко тривав 1 годину 51 хвилину. Кириленко зуміла реалізувати 3 з 4 своїх брейк-пойнтів, тоді як її суперниця - 5 з 11. Співвідношення віннерів 25-17 на користь Азаренко. Обидві суперниці зробили по 18 невимушених помилок.

У першій партії Шарапова так і не змогла увійти в гру, 0:6 і настільки великий рахунок можна пояснити її численними помилками. Далі Марія заспокоїлася. Спочатку вона зрівняла рахунок у матчі, а у вирішальній партії її перевага вже була дуже помітною.

А тим часом, перша ракетка світу Новак Джокович вийшов до півфіналу, перемігши у трьох партіях Томмі Хааса- 6:3, 7:6, 7:5. За вихід у фінал Джоковіч посперечається з Рафаелем Надалем, який не залишив шансів Станісласу Ваврінке- 6:2, 6:3, 6:1.