Головою НБУ стане заступник глави банку Ігор Соркін, - джерело

Із призначенням Сергія Арбузова першим віце-прем'єр-міністром у Національному банку України (НБУ) відбудуться великі кадрові перестановки. Головою Нацбанку, швидше за все, стане нинішній заступник глави банку Ігор Соркін, повідомляє видання "Комерсант-Україна" з посиланням на джерело на банківському ринку.

Із призначенням Сергія Арбузова першим віце-прем'єр-міністром у Національному банку України (НБУ) відбудуться великі кадрові перестановки. Головою Нацбанку, швидше за все, стане нинішній заступник глави банку Ігор Соркін (на фото), повідомляє видання "Комерсант-Україна" з посиланням на джерело на банківському ринку.

Читайте також: Список міністрів нового Кабінету міністрів (фото)

Заступниками глави Нацбанку, за наявною інформацією, стануть Сергій Мамедов (голова правління "Укргазбанку") і Микола Удовиченко (глава правління "Укрексімбанку"). "Ми давно знаємо про це, тому що Сергій Мамедов готується піти, і хто тепер стане головою правління, невідомо", - підтвердило джерело в "Укргазбанку".

Нагадаємо, раніше посаду глави НБУ займав Сергій Арбузов, який указом Президента №731 був призначений першим віце-прем'єром. Арбузов у Кабінеті міністрів Миколи Азарова буде забезпечувати виконання завдань у сферах аграрної політики та продовольства, економічного розвитку, торгівлі, соціальної політики, фінансів, доходів і зборів.

Читайте також: Нові обличчя в Кабміні України (фото)

Як повідомлялося, новий глава НБУ повинен жорстко контролювати валютний ринок з метою уникнення валютних спекуляцій. Про це напередодні заявив Президент Віктор Янукович під час зустрічі із членами Кабінету міністрів. Глава держави зазначив, що одним із пріоритетів наступного року має стати ведення макроекономічної політики, спрямованої на формування нових стимулів для кредитно-інвестиційної діяльності.

"Зміна двигунів економічного розвитку потребуватиме освоєння нових важелів банківського регулювання, антиінфляційної політики, жорсткого контролю валютного ринку з метою уникнення спекуляцій. В цій сфері потрібна тісна співпраця уряду і Національного банку", - сказав Президент.

Читайте також: Хто і за що буде відповідати в новому уряді України (фото)

Янукович також зазначив, що визначиться з кандидатурою на посаду голови НБУ найближчим часом.

"Я найближчими днями визначуся з кандидатурою голови Національного банку. Національний банк і фінансова система повинні відігравати значну роль у розвитку нашої держави", - резюмував глава держави.

Нагадаємо, що Ігор Соркін був призначений заступником голови НБУ 15 липня 2010 р. До призначення на посаду Соркін очолював відділ банківського нагляду управління Національного банку в Донецькій області.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top