Склад Кабміну: Список міністрів нового уряду (фото)

Президент України Віктор Янукович своїми указами почав призначати міністрів нового кабінету Миколи Азарова. Тексти указів опубліковані на сайті Президента.

Президент України Віктор Янукович своїми указами почав призначати міністрів нового кабінету Миколи Азарова. Тексти указів опубліковані на сайті Президента.

Першим віце-прем'єр-прем'єром України став екс-глава Нацбанку Сергій Арбузов. Про це йдеться в указі № 731 від 24 грудня 2012 р.

Віце-прем'єрами були призначені екс-губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул і екс-міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко. Про це сказано в указах №729/2012 і №728/2012.

Ще одним віце-прем'єром став відставлений глава МЗС Костянтин Грищенко. Про це повідомляється в указі глави держави №751/2012.

Читайте також: Президент звільнив з посад міністрів

Юрій Колобов указом № 732/2012 призначений міністром фінансів України. У минулому кабінеті він також обіймав цю посаду.

Ігоря Прасолова Президент призначив на посаду міністра економічного розвитку і торгівлі. Про це йдеться в указі Президента № 733 від 24 грудня 2012 р.

Наталія Королевська сенсаційно також опинилася в кабінеті критикованого нею Миколи Азарова. Королевська стала новим міністром соціальної політики. Про це йдеться в указі №738/2012.

Указом №734/2012 Президент призначив Едуарда Ставицького міністром енергетики і вугільної промисловості України.

Екс-голова Держслужби геології і надр Олег Проскуряков указом №737/2012 призначений міністром екології і природних ресурсів України.

Указом №735/2012 Янукович призначив Володимира Козака міністром інфраструктури. Козак раніше обіймав посаду генерального директора "Укрзалізниці", хоча указу про його звільнення ще не було.

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Темник указом №736/2012 призначений міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Указом № 739/2012 Янукович призначив Олександра Клименка міністром доходів і зборів України. Раніше Клименко обіймав посаду голови Державної податкової служби України (ДПСУ).

Новообраного нардепа Павла Лебедєва Президент призначив міністром оборони України. Про це йдеться в указі № 740 від 24 грудня 2012 р.

А ось Віталій Захарченко став одним з небагатьох, хто зберіг своє крісло Кабміні. Указом №741/2012 він був перепризначений міністром внутрішніх справ України.

Замість Костянтина Грищенка міністром закордонних справ України призначений Леонід Кожара. Про це йдеться в указі Президента №742/2012.

На посаді голови Міністерства охорони здоров'я була перепризначена Раїса Богатирьова. Про це йдеться в указі Президента №744/2012.

Олександр Лавринович зберіг своє крісло міністра юстиції України. Про це свідчить указ Президента №746/2012.

Указом №745/2012 Президент перепризначив Дмитра Табачника міністром освіти і науки, молоді та спорту України.

Зберіг своє крісло міністра аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк. Мова про його перепризначення йде в указі Президента №750/2012.

Створену сьогодні Державну службу України з надзвичайних ситуацій (колишнє МНС) очолив Михайло Болотських. Про це сказано в указі Президента №743/2012. До кінця лютого 2012 р. Болотських обіймав посаду першого заступника міністра з надзвичайних ситуацій. До цього Болотських виконував обов'язки глави МНС.

Указом №730/2012 Янукович призначив Олену Лукаш міністром Кабінету міністрів. Цієї посади не існувало з 2010 р., коли Президент її скасував у ході реорганізації Кабміну. Останнім міністром Кабінету міністрів був Анатолій Толстоухов

"Підтримати пропозицію прем'єр-міністра щодо здійснення міністром Кабінету міністрів України Оленою Лукаш загального керівництва роботою секретаріату Кабінету міністрів України та його керівника, напрямки такої роботи на ефективне забезпечення діяльності Кабінету міністрів України", - сказано в указі №731/2012 про призначення Олени Лукаш.

Читайте також: Микола Азаров призначений на посаду прем'єр-міністра України

Також став відомий наступник Олександра Вілкула на посаді голови Дніпропетровської ОДА. Згідно з указом №748/2012, ним став Дмитро Колесніков. До цього він обіймав посаду голови Державного агентства України з управління державними корпоративними правами і майном.

З'явився голова обласної державної адміністрації у Вінницької області. Після обрання нардепом Миколи Джиги це крісло пустувало. Сьогодні Президент указом №747/2012 призначив на цю посаду Івана Мовчана. Раніше він обіймав посаду першого заступника голови Вінницької ОДА.

Нагадаємо, 13 грудня прем'єром був перепризначений Микола Азаров, а весь кабінет Янукович вирішив призначити пізніше.

Зазначимо, міністри призначаються Президентом України, але кандидатури подаються прем'єр-міністром.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top