ua en ru

Пентагон планує відмовитися від пристроїв Blackberry на користь Apple

Автор: RBC.UA
Міністерство оборони США планує замовити у компанії Apple понад 630 тисяч мобільних пристроїв, повідомляє Electronista. До замовлення увійдуть 120 тис. планшетів iPad, 100 тис. планшетів iPad mini, 200 тис. плеєрів iPod touch і 210 тисяч смартфонів iPhone.

Міністерство оборони США планує замовити у компанії Apple понад 630 тисяч мобільних пристроїв, повідомляє Electronista. До замовлення увійдуть 120 тис. планшетів iPad, 100 тис. планшетів iPad mini, 200 тис. плеєрів iPod touch і 210 тисяч смартфонів iPhone.

Читайте також: Проект з розробки винищувача США вартістю 1 трлн дол. опинився на межі провалу

Близько половини пристроїв будуть спрямовані в сухопутні війська, військово-морські сили, також до частин тилового забезпечення. Решта девайсів залишаться переважно в Пентагоні.

Гаджети Apple замінять застарілі апарати BlackBerry. За даними Electronista, в міністерстві оборони США використовуються близько 470 тисяч пристроїв канадського виробника.

Читайте також: Пентагон оголосив про розміщення 14 ракет-перехоплювачів на західному узбережжі США до 2017 р

Загалом на балансі відомства знаходяться близько 600 тисяч мобільних пристроїв. У Пентагоні повідомили, що мають намір використовувати апарати для секретного зв'язку та обміну даними між військовими підрозділами.

Комунікаційна платформа, впевнені в Міноборони США, повинна бути незалежною від типу пристрою і його виробника. Тому американські військові хочуть протестувати апарати на різних платформах, в тому числі й на Android.

Читайте також: Витрати США на війну в Іраку перевищили 2 трлн дол

Зазначимо, що, згідно з указом Президента США Барака Обами про скорочення бюджету країни, Пентагону належить зменшити витрати на 46 млрд дол.

Напередодні стало відомо, що ЦРУ і компанія Amazon уклали довгостроковий контракт на суму більш ніж 600 млн дол. За даними Federal Computer Week, компанія буде надавати спецслужбам США хмарні послуги протягом десяти років.

Читайте також: Apple зберегла звання найдорожчого у світі бренду

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Продає частину своєї продукції через власну мережу магазинів, які розташовані у США, Канаді, Великій Британії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 64 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).

У I кварталі 2012-2013 фінансового року (ФР, - завершився 29 грудня 2012 р.) Apple практично не наростила чистого прибутку, незважаючи на зростання продажів iPhone і iPad. Показник збільшився лише на 0,8% до 13,08 млрд дол. у порівнянні з 13,06 млрд дол. за аналогічний період роком раніше. Виручка компанії за звітний період підвищилася на 17,7% і склала 54,51 млрд дол., роком раніше показник складав 46,33 млрд дол.

Читайте також: Військові витрати США наприкінці минулого року скоротилися на рекордні за 40 років 22%