Опозиція заявляє про хакерські атаки на свої сайти. Зокрема, подібна заява розміщена на сайті "Фронту Змін".Крім того, не працює сайт "Батьківщини". Перебої в роботі сайтів опозиції спостерігаються протягом усього післявиборчої тижні.
Опозиція заявляє про хакерські атаки на свої сайти. Зокрема, подібна заява розміщена на сайті "Фронту Змін".Крім того, не працює сайт "Батьківщини". Перебої в роботі сайтів опозиції спостерігаються протягом усього післявиборчої тижні.
Нагадаємо, 28 жовтня, в день проведення голосування на виборах до Верховної Ради (ВР) України, Партія регіонів (ПР), Об'єднана опозиція "Батьківщина", ВО "Свобода", громадянська мережа "Опора", інформаційне агентство "Новий регіон" повідомляли про хакерських атаках на свої сайти. "Близько 14:00 перестали працювати сайт" Фронту змін ", персональні сайти Анатолія Гриценка, Юлії Тимошенко і Олександра Турчинова. Причина - масові DDoS-атаки", - повідомляла прес-служба представника Об'єднаної опозиції Анатолія Гриценка.
За словами глави прес-служби ВО "Свобода" Юрія Cіротюка, хакерські атаки на сайт організації почалися ще в середині жовтня, і останнім часом кількість атак тільки за один день збільшилося в 45 разів. Якщо раніше атаки здійснювалися в основному з-за кордону, у тому числі з Китаю, Індії та США, то остання атака відбувалася з України.
Крім того через DDoS-атак не працювала веб-сторінка Київської обласної організації "УДАРу".
Також 28 жовтня ц.р. інформаційне агентство РБК-Україна з самого ранку відображало DDoS-атаки на сайт www.rbc.ua. Атаки почалися вранці і з різним ступенем інтенсивності тривали протягом першої половини дня. Вранці сайт деякий час працював із затримками.
Читайте також: Хто замовляє DDoS-атаки?
Раніше в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку) повідомили, що 28 жовтня ц.р. о 16:04 на сайти Центральної виборчої комісії (ЦВК) і Президента України була розпочата DDоS-атака. За даними Держспецзв'язку, 28 жовтня було зафіксовано понад 2340 мережних атак, успішна реалізація яких могла призвести до порушення цілісності та достовірності інформації на вищеназваних сайтах. Близько 64% атак було скоєно з території України, 31% - з країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.
У середині жовтня повідомлялося, що веб-сайти опозиційних партій зазнали DDoS-атак. Не працювали сторінки "Батьківщини", "Фронту змін", "Нашої України", "Громадянської позиції" і сайт Юлії Тимошенко.
Відзначимо, Центральна виборча комісія України обробила 99,91% протоколів по загальнодержавному багатомандатному виборчому округу.
Читайте також: Результати виборів-2012: За підсумками обробки 99,91% бюлетенів, ПР набирає 30,00%, "Батьківщина" - 25,52% голосів
У міру надходження нових даних про обробку бюлетенів відсоток лідера виборчих перегонів - Партії регіонів - поступово знижується: якщо перші дані регіоналів становили понад 50%, то зараз, коли оброблено вже більше половини всіх бюлетенів, показник ПР знизився до менше, ніж 30%. Потроху добирає "Батьківщина". Що стосується КПУ, то її відсоток поволі зменшується, так само як ростуть рейтинги "Свободи" і "Удару".
Станом на 10:59 4 листопада Центральний виборча комісія опрацювала 99,49% протоколів по мажоритарних округах. Залишаються необробленими протоколи лише на трьох округах - № 223 у Києві (оброблено 86,13%), № 11 у Вінницькій області (97,27%) і № 197 у Черкаській області (73,28%).