Олімпіада: Підсумки десятого дня (фото)

Десятий день Олімпійських ігор у Лондоні став досить результативним для української команди. Важкоатлет Олексій Торохтій завоював "золото" у ваговій категорії до 105 кг він обійшов іранця Наваба Назиршелалу всього на 1 кг. А в змаганнях гімнастів в опорному стрибку "бронзу" взяв Ігор Радивилов.

Україна - 1-0-1

Українські майстрині синхронного плавання вийшли до олімпійського фіналу змагань серед дуетів з шостим результатом - 184,340 бала. Сьогодні відбулася друга частина попереднього раунду - довільна програма. Як в технічній композиції, українки отримали від суддів шостий рядок у підсумкову протоколі - 92,140. До фіналу потрапило 12 найкращих дуетів, а боротьбу за медалі дівчата поведуть у вівторок.

У змаганнях спринтерок на олімпійському велотреку Любов Шуліка фінішувала сьомою. В чвертьфіналі вона поступилася титулованій і дуже сильній суперниці Анні Мірес з Австралії в обох заїздах. Проте навряд чи Люба може собі в чомусь дорікнути - для перемоги вона зробила все, що могла. У заїзді за 5 - 8 місця наша спортсменка фінішувала третьою, що принесло їй сьому підсумкову позицію.

Ілля Кваша та Олексій Пригоров пройшли до півфіналу індивідуальних змагань зі стрибків у воду з 3-х метрового трампліну відповідно з 6-м (470,25 очок) та 17-м (439,80) результатами. Також побачимо у наступному колі і трьох наших дівчат у бігу на 200м - Єлизавету Бризгіну, Христину Стуй та Марію Ремень. До речі, дві останні спортсменки показали найкращі свої результати.

До капітана боксерської збірної України Олександра Усика, який вчора пройшов до 1/2 фіналу, приєднався і Василь Ломаченко (60кг). Суперником нашого Олімпійського чемпіона був Фелікс Вердехо Санчес з Пуерто-Ріко. Українець не віддав жодного раунду (5:3; 5:4; 4:2) і з рахунком 14:9 впевнено проходить до наступного кола змагань, де буде намагатись відстояти титул Олімпійського чемпіона, адже «бронза» у Василя вже є.

США - 1-1-1

Американці в десятий день Ігор завоювали по одній медалі кожної гідності. Олімпійською чемпіонкою в стрибках з жердиною стала Дженніфер Сур. Для цього їй вистачило вдалої спроби на висоті 4,75 метра.

Майкл Тінслі на дистанції 400 метрів з бар'єрами став другим, поступившись тільки легендарному домініканцю Феліксу Санчесу, який через вісім років завоював своє друге олімпійське "золото".

Бронзову нагороду приніс своїй країні Метью Еммонс у стрільбі з гвинтівки на 50 метрів з трьох положень.

Китай - 1-2-0

Представники Піднебесної в понеділок поповнили свою скарбничку однієї золотою і двома срібними медалями.

Олімпійською чемпіонкою стала Сюй Лицзя, що стала першою у вітрильному спорті в дисципліні "Лазер Редіал".

Два других місця зайняли китайські гімнасти. Олімпійська чемпіонка Пекіна Хе Кесін в боротьбі за "золото" на брусах поступилася росіянці Аліе Мустафін. Чень Ібін у вправах на кільцях пропустив вперед бразильця Артура Набаррете.

Великобританія - 2-0-1

Продовжують впевнений поступ до третього общекомандного місця господарі Ігор, які додали в понеділок собі в актив два "золота" і "бронзу".

Спочатку британці в перестрибку вирвали "золото" у голландців в командному конкурі. Трохи пізніше олімпійським чемпіоном на домашній Олімпіаді став велогонщик Джейсон Кенні, що виявився кращим у спринті.

Не виправдала золотих надій своєї країни гімнастка Елізабет Твіддл, що стала лише третьою у вправах на брусах слідом за Аліею Мустафін і Хе Кесін.