ru ua

Мазурчак запропонував Попову звільнити глав трьох райадміністрацій Києва

Автор: RBC.UA
Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Мазурчак пропонує голові КМДА Олександру Попову звільнити голів адміністрацій Голосіївського, Святошинського та Подільського районів Києва. Про це Мазурчак заявив РБК-Україна.

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Мазурчак (на фото лыворуч) пропонує голові КМДА Олександру Попову звільнити голів адміністрацій Голосіївського, Святошинського та Подільського районів Києва. Про це Мазурчак заявив РБК-Україна.

Читайте також: КМДА внесе проект бюджету-2013 до Київради в середині лютого

"Звільняємо чотирьох начальників ЖЕКів... ставимо питання про звільнення голів районних адміністрацій. Найгірша ситуація в Голосіївському, Подільському, Святошинському районах. Звільняє в нас Президент. Я пропоную Олександру Павловичу (Попову), а він вже буде приймати рішення подавати Президентові на звільнення, або пропонувати їм самим піти, або оголосити догану. Я пропоную звільнити голів цих трьох районних адміністрацій, а Попов буде приймати рішення", - заявив Мазурчак.

За його словами, в Києві працюють інспектори, які перевіряють роботи з прибирання снігу і роблять фотознімки вулиць, на підставі чого й буде прийматися кадрове рішення.

Зазначимо, що головою Голосіївської районної державної адміністрації є Олександр Незнал, Подільської - Петро Матвієнко і Святошинської РДА - Сергій Рюмшин. Загалом у Києві 10 районних державних адміністрацій.

Читайте також: Кримінальну справу проти начальника ГУ економіки та інвестицій КМДА порушено за статтею "службова недбалість"

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що комунальні служби Києва мобілізовано для усунення наслідків негоди. "Складні погодні умови - різке зниження температури повітря після відлиги і дощ - призвели до обмерзання на дорожній мережі і тротуарах міста", - йшлося в повідомленні КМДА.

За інформацією комунальної корпорації "Київавтодор", мобілізовано всі наявні людські та технічні ресурси підприємства для боротьби з наслідками негоди. Задіяно 327 одиниць техніки. Протягом доби використовується більше двох тисяч тонн посипальних матеріалів. Повідомлялося, що працівники "Укравтодору" продовжують обробляти балансові тротуари та підходи до підземних переходів.

Також, за повідомленням департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, в усіх районах до очищення міста від снігу та крижня залучено 6209 двірників. Працює 400 одиниць техніки (306 - дорожньо-експлуатаційних дільниць, 65 - управлінь житлового господарства та 29 - техніка управлінь з утримання зелених насаджень), використано більше 1711 тонн піщано-соляної суміші.

"Міська влада звертається до мешканців столиці з проханням бути вкрай обережними та уважними, вибирати найбільш безпечний маршрут руху", - зазначали в КМДА.

Читайте також: Азаров доручив терміново усунути обмерзання доріг і тротуарів

Нагадаємо, напередодні Олександр Попов звернувся до голів районних адміністрацій, підприємств і установ усіх форм власності з проханням докласти всіх зусиль, щоб створити умови для безпечного пересування по вулицях і дорогах столиці.

"Ми невідкладно повинні мобілізувати всі наявні людські та технічні ресурси для боротьби з наслідками негоди. Я звертаюся до керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, з проханням забезпечити належні посипання прибудинкових і прилеглих до об'єктів соціальної інфраструктури територій. Насамперед, мова йде про організацію безпечного підходу до медичних і навчальних закладів, зупинок громадського транспорту, станцій метрополітену і т.п. Також я закликаю керівників об'єктів торгівлі приватної форми власності подбати про заходи безпеки на закріплених за ними територіях", - зазначав Попов.

Крім того, голова КМДА також закликав жителів столиці бути вкрай обережними та уважними, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Особливо обережними необхідно бути під час пересування по слизьких ділянках тротуарів і сходах підземних переходів. Окремо Попов звернувся до автомобілістів, закликавши їх за можливістю утриматися від поїздок без крайньої необхідності. Зрештою глава КМДА визнав незадовільною роботу голів райадміністрацій у боротьбі з ожеледицею.