14 Карпати 11 9
15 Говерла 11 7
16 Металург З 11 2

Серії (з урахуванням попереднього сезону):

- "Шахтар" одержав 20-у перемогу поспіль, виграв 15-й раз до ряду у гостях і забиває своїм суперникам у 30-ти останніх зустрічах у рамках Чемпіонату.
- "Дніпро" продовжує 7-матчеву виграшну серію на своєму полі.
- "Динамо" програє у 3-му гостьовому поєдинку поспіль - це найгірший результат киян за 22 сезони.
- "Металіст" перервав серію з 5-ти ігор із забитими м'ячами.

Господарі-гості: Знову перевага власних стін суттєво далась взнаки. Вони допомогли виграти у 5-х зустрічах, двічі виграли гості і одного разу сильнішого не було виявлено. З початку турніру дане співвідношення з боку господарів виглядає наступним чином: +45 =16 -27.

Великі перемоги: Двічі сила однієї з команд у порівнянні з опонентом вимірювалась 3-ма м'ячами або більше. Так, донецький "Металург" здолав вдома "Кривбас" - 6:2, а "Волинь" у гостях не залишила шансів запорізькому "Металургу" - 3:0. Всього розгромів зафіксовано 18 (10-8).

Вольові перемоги: Жодного випадку, коли команда програвала по ходу зустрічі, а зрештою виявилась сильнішою, не зафіксовано. Кількість вольових виграшів не змінилась - 5.

Голи: Повторено рекорд результативності туру у нинішньому сезоні - 24 голи, з яких господарі провели 14, а гості - 10. Причому третина результативних ударів відбулась у Донецьку, де "Металург" з "Кривбасом" провели найбільш багатий на голи матч поточного Епіцентр Чемпіонату України - 6:2. Загалом за 11 турів арбітри вказували на центр 233 рази (135-98). Середня результативність звітного ігрового дня - рівно 3 голи за поєдинок, сукупна - 2,65.

Перший тайм - другий тайм: До перерви команди забивали знову менше: 10 голів (6 - господарі, 4 - гості) проти 14-ти у других таймах (8-6). З початку сезону дане співвідношення набуло такого вигляду: 105 (61:44) - 128 (74:54).

Дублі та хет-трики: Драман Траоре з донецького "Металурга" став другим, хто у поточному сезоні відзначився хет-триком. Натомість кількість гольових "дублів" не зазнала змін після чергового туру - 21.

Попередження: 40 жовтих карток було поділено навпіл між господарями та гостями - по 20. З їхнім урахуванням загальна кількість "гірчичників" зросла до 451-го (222-229). Середня кількість попереджень у турі - рівно 5 за матч, загальна - 5,13.

Вилучення: Єдина червона картка за звітні 8 матчів була показана представнику гостей - голкіперу "Карпат" Мартіну Богатінову. Тепер "найвища міра покарання" застосовувалась до гравців вже 28 разів (14-14).

Пенальті: Даний тур став найбагатшим у сезоні на 11-метрові штрафні удари - 5 призначень. 2 на користь господарів, які реалізували Ілля Галюза ("Зоря") та Олександр Воловик ("Металург" Д.) А от з 3-х пенальті на користь гостей забив лише Олексій Антонов з "Кривбаса", тоді як Олександр Косирін ("Говерла") та Вілліан ("Шахтар") програли дуелі голкіперам "Арсенала" та "Металіста" - відповідно Юрію Паньківу та Олександру Горяінову.

Глядачі: На ігри чергового туру на трибуни стадіонів команд Прем'єр-ліги завітало 96 724 глядача. Найбільша аудиторія (40 003) дивилась у Харкові поєдинок "Металіста" та "Шахтаря". Загалом тепер кількість свідків матчів Епіцентр Чемпіонату України сягнула цифри в 1 228 266. Середня відвідуваність туру - 12 091, сезонна - 13 958.