Джерело: Звільнено першого заступника голови Мінекономрозвитку Копилова

Вадим Копилов звільнений з посади першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України. Про це РБК-Україна повідомило джерело в Мінекономрозвитку.

Вадим Копилов звільнений з посади першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України. Про це РБК-Україна повідомило джерело в Мінекономрозвитку.

Однак, станом на 17:10 відповідний указ на сайті Президента ще не опублікований.

Вадим Копилов народився в м. Стаханов Луганської обл. Закінчив Московський гірничий інститут за фахом гірничий інженер-економіст. Працював на різних посадах єна шахтах виробничого об'єднання "Стахановвугілля" і "Луганськвугілля". У різний час обіймав посади в Державній податковій адміністрації України, заступника Міністра вугільної промисловості України і т.д.
В 1998-2000 рр.. - Заступник Голови Державної податкової адміністрації України Миколи Азарова. 2000 - 2002 рр.. - Перший заступник Міністра палива та енергетики України - голова правління НАК "Нафтогаз України". 2002 - 2003 рр.. - Заступник голови Державної податкової адміністрації України.  З травня по липень 2003 року - заступник Державного секретаря Міністерства фінансів України. З липня 2003 по липень 2004 рр.. - Заступник Міністра фінансів України (Азарова, який займав посаду Першого віце-прем'єра - Міністра фінансів України в першому уряді Віктора Януковича). З липня 2004 по лютий 2005 рр.. - Заступник Голови Державної податкової адміністрації України. З серпня 2006 по грудень 2007 рр.. - Перший заступник Міністра фінансів України (Азарова, який займав посаду Першого віце-прем'єра - Міністра фінансів України у другому уряді Януковича). З березня по грудень 2010 р. - перший заступник Міністра фінансів України Федора Ярошенка. З 28 грудня 2010 р. - перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Андрія Клюєва.

Нагадаємо, 23 березня Президент України Віктор Янукович указом № 210 призначив Петра Порошенка міністром економічного розвитку і торгівлі. Раніше посаду міністра економічного розвитку і торгівлі обіймав нинішній секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв. 14 лютого Президент звільнив Клюєва з посади і призначив секретарем РНБО.

Повідомляється, що звільнення Копилова ініціював Петро Порошенко. ЗМІ прогнозують, що першим заступником глави Мінекономіки стане радник Президента з питань реформування соціальної сфери Анатолій Максюта. З 2005 р. по 2007 р., а потім в 2008-2010 рр.. він був першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі. Після цього був призначений заступником міністра і пропрацював на цій посаді до кінця червні 2011 р. Потім Президент призначив Максюту радником - керівником управління з питань реформування соціальної сфери АП. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top