ru ua

iPhone 5: Samsung використала смартфон від Apple в рекламі Galaxy S III

Автор: RBC.UA
iPhone 5, новинка від компанії Apple, був використаний в рекламі його основного конкурента - смартфона Galaxy S III від південнокорейської компанії Samsung.

iPhone 5, новинка від компанії Apple, був використаний в рекламі його основного конкурента - смартфона Galaxy S III від південнокорейської компанії Samsung. Про це пише видання Digital Trends.

Під слоганом "Не потрібно бути генієм" порівнюються характеристики двох пристроїв, причому продукція Samsung в порівнянні виграє. Сам слоган обіграє політику Apple, згідно з якою консультанти в магазинах і віртуальні помічники в App Store називаються "геніями".

Читайте також: Суд у США зобов'язав Samsung виплатити Apple більше 1 млрд дол за порушення патентів

Як відзначає видання, порівняння Galaxy S III і iPhone 5 вийшло одностороннім зі зрозумілих причин. Зокрема, творці реклами "забули" згадати такі характеристики нового пристрою Apple як FaceTime, iCloud і інтеграція з iTunes. Крім того, платформа Android 4.0, на якій працює Galaxy, випущена вже рік тому, а застосована в iPhone iOS 6.0 зовсім нова.

Читайте також: Galaxy S III встановив рекорд з продажів смартфонів від Samsung

Реклама Samsung повинна вийти в друкованій пресі 16 вересня однак в яких саме виданнях, поки не ясно, зазначає Apple insider.

У мережі вже з'явилися пародії на рекламу Galaxy S III, виконані шанувальниками Apple. В одній з них слоган замінений на "Не погоджуйтеся на дешевий пластик", а список достоїнств iPhone 5 удвічі більше характеристик Galaxy.

Читайте також: iPhone 5: Apple презентувала новий смартфон

Як уже повідомлялося, після презентації iPhone 5 експерти не побачили особливих відмінностей від попередніх моделей, а Apple все частіше критикують за відсутність інноваційних рішень. Телефон став тоншим і легшим, екран збільшили, але за розміром він все ще поступається конкурентам. Також, за словами експертів, насторожує відсутність у iPhone 5 підтримки технології NFC (Near field communication), яка використовується для безконтактного проведення платежів і синхронізації з розташованими поруч пристроями і присутня у конкурентів смартфона від Apple.

Читайте також: iPhone 5: Чи справдилися очікування, і чого не вистачає новому смартфону від Apple

За прогнозами керуючого директора Wedbush Securities Скотта Сазерленда, iPhone 5 буде продаватися краще iPhone 4S. "Залишилися лічені дні до того моменту як ми побачимо ці гігантські черги за новим iPhone 5. А після цього всі будуть говорити про те, скільки ж гаджетів було продано за перші дні. Я думаю, що ми побачимо нові рекорди - iPhone 5 буде продаватися краще iPhone 4S", - вважає він.

Читайте також: Samsung відкладе випуск новинок після поразки в патентній битві з Apple

Тим часом, напередодні повідомлялося, що початкові запаси iPhone 5 - смартфона від компанії Apple - були розпродані всього за годину, з моменту як компанія стала приймати попередні замовлення.

У той же час, хоча, в Росії офіційні продажі стартують не раніше грудня поточного року, на "сірому ринку" апарат можна буде купити вже 22 вересня за 100 тис. руб (майже 3,2 тис. дол.). Це притому, що в США, за умови підключення до контракту, топова модель iPhone 5 буде коштуватиме 399 дол.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Як повідомлялось, вартість флагманського гаджета від Apple - iPhone 5 - у Великій Британії стартує з 529 фунтів стерлінгів. При цьому в Німеччині і Франції придбання iPhone 5 без прив'язки до стільникового оператора обійдеться мінімум у 679 євро. Це дозволяє припустити, що в більшості європейських країн розцінки на iPhone 5 будуть знаходитися приблизно в тих же межах.