ru ua

iPhone 5 отримав офіційний дозвіл на продаж у Росії

Автор: RBC.UA
Федеральне агентство зв'язку (Росзв'язок) зареєструвало декларацію про відповідність iPhone 5 виробництва американської корпорації Apple. Чиновники підтвердили відповідність нового смартфона обов'язковим для російського ринку вимогам, повідомили у відомстві.

Федеральне агентство зв'язку (Росзв'язок) зареєструвало декларацію про відповідність iPhone 5 виробництва американської корпорації Apple. Чиновники підтвердили відповідність нового смартфона обов'язковим для російського ринку вимогам, повідомили у відомстві.

Читайте також: Київські митники виявили факт незаконного ввезення 44 iPhone 5 в Україну

Таким чином, гаджет може продаватися в Росії - пристрій успішно пройшов лабораторні випробування.

Як наголошується в декларації, смартфон може застосовуватися на мережі зв'язку загального користування РФ у мережах рухомого радіотелефонного зв'язку стандартів GSM 900/1800, UMTS900/2000, в мережах абонентського радіодоступу стандартів 802.11 a/b/g/n (Wi-Fi), 802.15 (Bluetooth). Також він оснащений вбудованим приймачем глобальних супутникових навігаційних систем ГЛОНАСС/GPS.

Читайте також: Найкреативніші аксесуари для iPad та iPhone (фото)

Нагадаємо, продажі флагманського смартфона почалися 21 вересня у США, Канаді, Великій Британії, Франції, Німеччині, Австралії, Японії, Гонконгу та Сінгапурі. З грудня продажі почнуться ще у 100 країнах світу. В Україну і Росію iPhone 5 офіційно надійде лише у грудні або на початку наступного року.

Читайте також: У США хакер зламав iPhone 5 за добу після початку продажів

Тим часом інтернет-магазини щосили пропонують новинки, правда, ціни в кілька разів перевищують вартість смартфона у США.

На даний момент володарями пристрою стали вже більше 5 млн чоловік.

Читайте також: Першими володарями iPhone 5 стали грабіжники

Нагадаємо, презентація iPhone 5 відбулася 12 вересня в Сан-Франциско.

Рекордні обсяг передзамовлення нової версії смартфона IPhone 5 стала причиною різкого зростання акцій компанії Apple. На цьому тлі аналітики переглядають прогнози вартості акцій компанії у бік збільшення. Експерти банку Bank of America Merrill Lynch переглянули прогноз паперів Apple до 850 дол. з 770 дол., а також переглянули прогноз прибутку.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані у США, Канаді, Великій Британії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).