ru ua

iPhone 5: Для смартфона створений найдорожчий в світі футляр - його ціна 100 тис. дол. (фото)

Автор: RBC.UA
iPhone 5, в очікуванні якого застиг увесь світ, пропонують оснастити найдорожчим у світі футляром вартістю 100 тис. дол.

iPhone 5, в очікуванні якого застиг увесь світ, пропонують оснастити найдорожчим у світі футляром вартістю 100 тис. дол.

Поки шанувальники "яблучних" гаджетів готують кеш, виробники випускають новий розкішний "одяг" для довгоочікуваного гаджету. Так, футляр для смартфона, прикрашений коштовними каменями, представила нью-йоркська компанія The Natural Sapphire Company. Він виготовлений з 18-каратного білого золота і прикрашений 2 тис. 830 натуральними блакитними цейлонськими сапфірами загальною вагою в 169,8 карата.

Читайте також: Найбільш перспективні додатки до iPhone і iPad (фото)

Логотип Apple на задній кришці iPhone створений з 38 рубінів, які оцінюються в цілому в 2,28 карата. Листочок яблука Apple зроблений з зеленого сапфіра.

iPhone 5: Для смартфона створений найдорожчий в світі футляр - його ціна 100 тис. дол. (фото) iPhone 5: Для смартфона створений найдорожчий в світі футляр - його ціна 100 тис. дол. (фото)

The Natural Sapphire Company, компанія, у розпорядженні якої знаходиться найбільша в світі колекція необроблених сапфірів, також пропонує обробити футляр для iPhone 5 рожевими або жовтими дорогоцінними каменями - в залежності від побажань клієнта.

iPhone 5: Для смартфона створений найдорожчий в світі футляр - його ціна 100 тис. дол. (фото)Для оригіналів також пропонується перший у світі футляр для смартфона з натуральної деревини. Одна з особливостей такого футляра - особливе блискуче покриття, стійке до механічних пошкоджень. Ці міцні штучки виготовляються з деревини вишні, горіхового дерева, ебенового дерева, червоного дерева, деревини бубінга та ін. Ви можете вибрати будь-який варіант. Ціна питання - 90 дол. за штуку.

Раніше повідомлялося, що знаменитий дизайнер ювелірних прикрас Лара Боінк у співпраці зі словенською фірмою CalypsoCrystal виготовила кілька моделей чохла для iPhone. Лондонський фахівець розробила дизайн "костюмчика", за яким в Словенії створили чохли.

iPhone 5: Для смартфона створений найдорожчий в світі футляр - його ціна 100 тис. дол. (фото)Всього було представлено три версії чохла для iPhone 5. На їх виготовлення пішли елітна італійська шкіра, титан і срібло. CalypsoCase Loop зроблений з блискучої шкіри, обробленої сріблом, тому і колір у чохла вийшов сріблястий. CalypsoCase Ring - з чорної шкіри, прикрашеної сріблом. На ньому зображено сонце. Чохол CalypsoCase Cabrio виконаний зі шкіри червоного кольору і прикрашений характерними для творчості Боінк візерунками. Всі моделі коштують по 190 дол.

iPhone 5: Для смартфона створений найдорожчий в світі футляр - його ціна 100 тис. дол. (фото)В свою чергу, виробник люксових гаджетів Gresso не залишився осторонь від грандіозної події і до виходу iPhone 5 підготувався грунтовно: компанія створила футляр з титану з PVD-покриттям. Він дуже легкий і збільшує вагу iPhone всього на 35 грамів. Чохол прикрашений смужкою з 18-каратного золота, на якій вигравірувана назва компанії. Футляр випущено обмеженою партією - тільки 999 екземплярів надійдуть у продаж по всьому світу. Ціна питання - 3 тис. дол. Новинка забезпечена магнітним замком і поставляється в коробці з бука.

iPhone 5: Для смартфона створений найдорожчий в світі футляр - його ціна 100 тис. дол. (фото)