ru ua

iPad Mini від Apple збирають дві тайваньські компанії

iPad Mini від Apple збирають дві тайваньські компанії iPad Mini від Apple
Автор: RBC.UA
Збірка iPad Mini від Apple почалася на Тайвані. Поки що Apple користувалася послугами тільки одного тайваньського асемблера для виробництва iPad - Foxconn. Тепер про співпрацю домовилися з Pegatron. Нібито він і буде виготовляти 50-60% нових iPad Mini з діагоналлю 7 дюймів.

Збірка iPad Mini від Apple почалася на Тайвані. Про це повідомляє телеканал "Росія 24", з посиланням на місцеві джерела.
Поки що Apple користувалася послугами тільки одного тайваньського асемблера для виробництва iPad - Foxconn. Тепер про співпрацю домовилися з Pegatron. Нібито він і буде виготовляти 50-60% нових iPad Mini з діагоналлю 7 дюймів.

Читайте також: Google представила планшетник Nexus 7 (відео)

Імовірно, Foxconn візьме на себе інші 40%. Спільно компанії можуть випускати до 5 млн міні-планшетників щомісяця.

Очікується, що iPad mini отримає 7,85-дюймовий екран, роз'єм Lightning, дві камери і буде значно тонше існуючих планшетів Apple.
Pegatron також може отримати замовлення і на виробництво нового смартфона від Apple. Тільки в цьому році до відвантаження планується приблизно 53 млн iPhone 5. А це означає, що одного виробника буде недостатньо для підтримки заданого темпу.

В Apple з приводу термінів виходу iPad mini як і раніше мовчать. Ходять чутки, що його можна буде побачити на прилавках вже наступного місяця.

Читайте також: Microsoft представила конкурента планшетнику iPad

Якщо це відбудеться, під ударом опиняться нове дітище Amazon - Kindle Fire HD, планшет Google Nexus 7 та інші пристрої, що завоювали сектор компактних "таблеток", де Apple не представляє для них реальної загрози.

Минулого тижня Aplle представила iPhone 5, кількість попередніх замовлень на який в перший день продажів перевищила 2 млн. На даний момент продажі смартфонів забезпечують близько двох третин прибутку компанії, а акції перебувають на історичному максимумі - 700 дол. за штуку. На питання про те, чи будуть акції рости і надалі, більшість експертів схиляються до відповіді "так". Учасники ринку говорять, що ситуація на опціонному ринку підказує, що акції Apple доберуться до позначки в 750 дол. вже протягом кількох сесій.

Читайте також: Американський суд заборонив продажу планшетів Samsung Galaxy Tab

Apple - американська компанія, що займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Вона продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані в США, Канаді, Великобританії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).

Чистий прибуток Apple, за підсумками 9 місяців 2011-2012 фінансового року, що завершилися 30 червня ц.р., виріс на 73,6% - до 33,5 млрд дол, в порівнянні з показником в 19,3 млрд дол за аналогічний період роком раніше.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook