Ігор Соркін призначений виконуючим обов'язки голови НБУ

Виконуючим обов'язки голови Національного банку України (НБУ) призначений Ігор Соркін. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі регулятора.

Виконуючим обов'язки голови Національного банку України (НБУ) призначений Ігор Соркін. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі регулятора.

Соркін обіймає посаду заступника голови НБУ, відповідає за банківський нагляд, валютні операції та фінмоніторинг.

Ігор Соркін був призначений заступником голови НБУ 15 липня 2010 р. До призначення на посаду Соркін очолював відділ банківського нагляду управління Національного банку в Донецькій області.

Попередній глава НБУ Сергій Арбузов вчора був призначений на посаду першого віце-прем'єр міністра.

Читайте також: Янукович хоче від нового глави НБУ жорсткого контролю за валютним ринком

Зазначимо, згідно із законодавством, голова НБУ призначається строком на сім років і звільняється з посади Верховною Радою за поданням Президента.

Це призначення в банківському секторі країни було очікуваним. Раніше джерело видання "Комерсант-Україна" зазначало, що з призначенням Сергія Арбузова першим віце-прем'єр-міністром в Національному банку України (НБУ) відбудуться великі кадрові перестановки.

На думку Президента Віктора Януковича, новий глава НБУ маэ жорстко контролювати валютний ринок з метою уникнення валютних спекуляцій. Глава держави зазначив, що одним із пріоритетів наступного року має стати ведення макроекономічної політики, спрямованої на формування нових стимулів для кредитно-інвестиційної діяльності.

Читайте також: Головою НБУ стане заступник глави банку Ігор Соркін

Очікується також, що заступниками голови Нацбанку, за наявною інформацією, стануть Сергій Мамедов (голова правління "Укргазбанку") і Микола Удовиченко (глава правління "Укрексімбанку"). "Ми давно знаємо про це, тому що Сергій Мамедов готується піти, і хто тепер стане головою правління, невідомо", - підтвердило джерело в "Укргазбанку".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top