Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

"Тоттенхем" і "Базель" повторили результат матчу тижневої давності - 2:2. Доданий час ні до чого не привів, а в серії пенальті швейцарці виявилися більш щасливими.

11 квітня, 22:00
Базель, "Сент Якуб Парк"
Базель - Тоттенхем, 2:2 (по пенальті 4:1)
Гол:
Саллах, 27 , Драгович, 49 - Демпсі, 23, 82
Базель: Соммер, Пак Чжу Хо, Деген, Драговіч, Шер, Дьє, Штокер, Фрей, Салах, Ельнени, Штреллер
Тоттенхем: Фрідель, Вертоген, Ноутон, Доусон, Уокер, Демпсі, Паркер, Холтбі, Дембелі, Сігурдссон, Адебайор

Спасибі, що були з нами протягом всього цього трилера.

ДІАС ВИВОДИТЬ БАЗЕЛЬ ДО ПІВФІНАЛУ! - 4:1

Адебайор відправив м'яч вище воріт - 3:1

Фрідель нічого не зміг зробити проти гармати Фабіана Фрая - 3:1

Сигурдсон сильно пробив по центру - 2:1

Штреллер розвів м'яч і воротаря по різних кутах - 2:0

Хаддлостоун бив в лівий кут, але Соммер зреагував! - 1:0

Шер першим пробив в правий нижній кут - 1:0!

Сьогоднішня неймовірна дуель триває. Серія пенальті!

120 хв. Хвилина залишилася у команд, щоб не довести справу до серії пенальті. Але щось слабо віриться, що її можна буде уникнути.

116 хв. Обстрілюють навісами і прострілами "Базель" штрафну Фріделя. Захисники, що є сил, відбиваються.

113 хв. Партнери вивели Фрая на ударну позицію, але удар Алекснадра заблокував підкат захисника.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи111 хв. На поле виходить місцева легенда Александр Фрай. Пішов відпочивати Саллах.

108 хв. Таке відчуття, що обидві команди повністю знесилилися. У "Тоттенхема" не вистачає сил і гравців для повноцінної гри, а "Базель", як і раніше, не дуже сильний в позиційній атаці.

Коротка перерва.

105 хв. Діас з лінії штрафного з лівої намагався закрутити в дальній нижній кут воріт Фріделя. Недокрутив.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи103 хв. Ельнени на фланзі звалив Сигурдсона.

102 хв. Знову тиша в грі. Швейцарці намагаються атакувати, але "шпори" щільно сидять в обороні і не дають суперникові діяти.

98 хв. Вибух в грі! Ельнени із далю приклався по м'ячу, але той влучив у штангу!

97 хв. Непогана атака могла вийде у "Базеля", але Саллах при прийомі м'яча сфолив на Доусоні.

94 хв. "Базель" впевнено тримає м'яч у своїх ногах. Набагато спокійніше зараз виглядає гра. Ні швейцарці, ні англійці не поспішають забивати. Хочуть "до вірного" довести.

Перша 15-тихвилинка почалася!

Нас чекає ще 30 хвилин цього фантастичного матчу.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+3 хв. Доусон грубо зіграв біля своєї штрафної проти Шера. Почалася заворушка, в якій "гірчичником" відзначився Штреллер.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90 хв. Вертоген тільки фолом зміг зупинити вихід один на один Штреллера з Фріделем. Це видалення. Все стає дуже цікаво.

87 хв. Після прострілу з правого флангу Пак Чжу Хо, трохи не переправив м'яч у власні ворота.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи82 хв. Зрівнює рахунок "Тоттенхем"! Хаддалстоун виконав закид у штрафну, де м'яч прийняв Демпсі і пробив під рукою Соммера.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи78 хв. Хаддлстоун вийшов вмеато Паркера. А також Ассу-Екото виходить замість Нотона.

77 хв. Як же добре грає "Базель" на контратках. Саллах пройшов по лівому флангу, віддав в центр і м'яч від ноги захисника покотився по лінії штрафної. До нього першим встиг Діас, який сильно пробив прямо в руки Фриделю.

73 хв. Знову небезпечно біля воріт Соммера після подачі кутового. Доусон добре головою пробив, але Соммер вийшов переможцем і в цій дуелі.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи70 мин. Штокера змінив на полі Штейнхоффер.

67 хв. Дуже гарний матч. Атакою на атаку відповідають один одному команди. Найкраще в цьому всьому це те, що в будь-який момент рахунок може змінитися.

63 хв. Класно комбінують швейцарці. Практично в один дотик, по-барселонскі, вони дійшли до штрафної, де Штраллер спробував пробити. М'яч полетів за лицьову лінію.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги ЄвропиБазель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи59 хв. Дьє відзначився жовтою карткою. І тут же, Якін змінив його на Діаса. А у "шпор" з'явився Керолл. Поміняв він Дембеле.

57 хв. Драговіч міг робити дубль. Головою він пробивав після подачі зі штранфого від Фрая. Але м'яч пролетів в декількох сантиметрах від штанги.

54 хв. Адебайор вибіг фактично один на один з Соммером. Наздогнав м'яч тоголезець тільки, коли той був вже надто близько до краю поля, але форвард зумів пробити. Мимо воріт.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи52 хв. Демпсі відзначився жовтою карткою за розмови з арбітром.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи49 хв. Неймовірний матч. Не забили "шпори" з кутового, так "Базель" зміг! Фрідель відбив складну подачу з кута поля, але Драговіч добив у ворота з близької відстані.

48 хв. Після подачі кутового Адебайор пробив головою. Соммер встиг накрити м'яч.

Відновився матч. Дивимося далі.

А тим часом, в інших матчах вечора. Як відомо, матч в Казані вже завершився.

Рубін - Челсі, 3:2 (перший матч 1:3)

В інших поєдинках, як і в нас, перерва.

Лаціо - Фенербахче, 0:0 (перший матч 0:2)
Ньюкасл - Бенфіка, 0:0 (перший матч 1:3)

Поки виходить у півфінал "Базель". Але нас чекає ще другий тайм, в якому все може помінятися.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи45 хв. Дембеле на лінії штрафної зупинив прохід Штокера.

43 хв. Ініціатива постійно переходить від однієї команди до іншої. Зараз "Базель" тримає м'яч на половині поля "Тоттенхема". Але в позиційній атаці швейцарці виглядають не так яскраво, як на контрататках.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи39 хв. Перша жовта картка в матчі показана Ноутону. Сфолив захисник на фланзі проти Саллі.

37 хв. Дембеле добре пробив з лінії штрафної після пасу Демпсі. Закрутив м'яч в дальній верхній кут воріт, але Соммер в стрибку витягнув м'яч.

35 хв. Після ігрового вибуху настало затищщя. "Шпори" знову більш активно ведуть себе на полі, але "Базель" впевнено відповідають суперникові контратаками.

31 хв. Гра стала набагато веселішою. Демпсі головою пробив після подачі кутового, але удар вийшов не сильним і Соммер зреагував.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи27 хв. Знову захист винний у взяттs воріт. Після невдалого пасу одного із захисників "Тоттенхема" назад, м'яч опинився у Фрая, який віддав праворуч на Саллаха, який сильно низом відправив м'яч у дальній кут воріт.

Базель - Тоттенхем: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи23 хв. Демпсі виводить вперед "шпор"! Шер невдало виконав підкат на лінії штрафного, м'яч пролетів між ніг захисника і опинився у Демпсі, який, обігравши Соммера, забив у порожні ворота.

19 хв. А тепер забрав м'яч "Базель". Розуміють швейцарці, що без м'яча "шпори" не так небезпечні. А самі вони нікуди не поспішають.

15 хв. Шер в центрі поля обійшов декількох захисників і виходив у вільну зону перед воротами Фріделя, але Доусон фолом зупинив небезпечний прохід півзахисника.

11 хв. Позначає свою перевагу "Тоттенхем". Більш активніше вони грають зараз, але "Базель" міцно вчепилися в свою штрафну і не пускають туди лондонців.

7 хв. Спокійно почали гру команди. Поле дуже мокре і через це дуже жорсткі паси паси віддають гравці один одному.

3 хв. Небезпечний штрафний розіграли гравці "Базеля". В результаті, Шер сильно пробив низом, але трохи неточно.

Почався матч у Швейцарії.

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо онлайн трансляцію матчу Ліги Європи "Базель" - "Тоттенхем"