"Київенерго" завершило відключення споживачів від опалення

"Київенерго" завершило процес відключення споживачів від опалення. Відключати споживачів почали ще 16 квітня, згідно з відповідним розпорядженням КМДА. Станом на 24 квітня від опалення відключено 99%, або 16 тис 422 столичних споживача. Досі опалюються 173 споживача, серед яких дитячі сади, школи, лікувальні заклади та об'єкти соціально-побутової сфери. Їх відключення відбувається тільки за заявками.

"Київенерго" завершило процес відключення споживачів від опалення. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Відключати споживачів почали ще 16 квітня, згідно з відповідним розпорядженням КМДА. Станом на 24 квітня від опалення відключено 99%, або 16 тис 422 столичних споживача. Досі опалюються 173 споживача, серед яких дитячі сади, школи, лікувальні заклади та об'єкти соціально-побутової сфери. Їх відключення відбувається тільки за заявками.

Повідомляється також, що за опалювальний період 2012/2013 в столиці сталося 3590 пошкоджень тепломереж, що на 4,5% менше у порівнянні з попереднім опалювальним сезоном 2011/2012: "Опалювальний період 2012/2013 пройшов відносно стабільно, і це результат відповідальної роботи столичних енергетиків. Опалювальний сезон закінчився, але "Київенерго" вже приступила до підготовки до наступного періоду. Ми розгортаємо ремонтну кампанію: плануємо заміну тепломереж, модернізацію теплоджерел.

Читайте також: ЄІБ виділить на розвиток ЖКГ України до 800 млн євро кредиту

Адже якісна підготовка до зими забезпечить стабільну роботу столичної енергосистеми, особливо в моменти пікових навантажень, і надійне теплопостачання киян ", - зазначив генеральний директор" Київенерго "Олександр Фоменко.

Варто відзначити, що вже розпочато підготовку до наступного опалювального сезону. Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул доручив створити штаби з підготовки до нового опалювального сезону 2013/2014 рр..

Також Вілкул заявляв, що в Україні буде розпочато масштабну програму модернізації централізованих систем тепло-і водопостачання та водовідведення тощо Президент України Віктор Янукович у свою чергу заявив, що вважає недостатніми ті перетворення, які відбулися в Україні за три роки його Президентства, зокрема у сфері ЖКГ.

Стан ЖКГ багатьма визнається чи не головною проблемою сьогоднішньої України. Попередній міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк періодично називав величезні суми, необхідні для комплексної модернізації вітчизняного ЖКГ. Так, в одній зі своїх статей він писав, що для цього необхідно 700 млрд грн. Експерти відзначали, що модернізація повинна бути скоріше точкової і для цього потрібно близько 15 млрд дол

Читайте також: Вілкул обіцяє Україні масштабну програму модернізації ЖКГ

Також відзначимо, що на моденізацію систем тепло-і водопостачання Європейський інвестиційний банк виділить Україні 800 млн євро кредиту. Початок фінансування першого траншу попередньо планується з 2014 р.

"Київенерго" займається забезпеченням Києва електричною та тепловою енергією, поєднуючи процеси виробництва, транспортування і збуту енергоресурсів. Чисельність співробітників компанії складає майже 14 тис. осіб. Енергетичні джерела та розгалужена мережа теплопроводів, кабельних, повітряних ліній електропередачі дозволяє енергокомпанії повністю забезпечувати потреби м. Києва в електричній і на 85% в тепловій енергії. "Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької ТЕЦ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся