Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу

Донецький "Шахтар" і пітерський "Зеніт" видали дуже симпатичний матч у Києві. Обидві команди створили багато моментів, але єдиний гол зумів забити лише Коста, який класно виконав штрафний удар..

Спартак - Динамо: Онлайн трансляція матчу

27 червня, 20:30
Київ, "Динамо"
Зеніт - Шахтар, 0:1
Гол:
Коста, 69
Зеніт: Лодигін, Ломбартс, Немає, Губочан, Родич, Данні, Широков, Зирянов, Файзулін, Вітсель, Кержаков
Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Испаили, Хюбшман, Гречишкін, Коста, Тайсон, Ньому, Адріано

Кінець гри. "Шахтар" обіграв "Зеніт"

90 хв. Дограють команди. Ні сил, ні емоцій у гравців не залишилося.

Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу86 хв. А у "Зеніта" Ходжаніязов поміняв Широкова.

Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу83 хв. Тайсона поміняв Гришин

80 хв. Адріано не зумів забити з 100%-ої позиції. Лодигін скоротив відстань і відбив на кутовий.

Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу76 хв. Бухаров награвся. Вийшов Могилевец.

Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу74 хв. Соболь замінив Ісмаїлі.

73 хв. Джорджевич спробував пробити Каніболоцького дальнім ударом. Але м'яч пройшов мимо воріт.

Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу69 хв. Розлютив Косту суддя і бразилець красиво виконав штрафний удар. Лодигін спробував відбити, але удар був занадто сильним.

Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу69 хв. Коста отримав жовту картку за розіграш штрафного до свистка.

67 хв. Кобін пробив "по горобцях" після скидки Фреда по центру воріт.

Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу63 хв. Новачок "гірників" Фред з'явився в грі. Замінив він Нема. А у "Зеніта" вийшов Джорджевіч, який поміняв Файзуліна.

58 хв. Після подачі Губочана з правого флангу Бухаров бив головою, але м'яч не влучив у ворота. А якби трохи лівіше, то Каніболоцький нічого зробити не зміг.

55 хв. Розіграш м'яча пітерцями після подачі кутового завершився гарним, але неточним ударом Данні.

52 хв. Бухаров перевірив пильність Каніболоцького ударом з лінії штрафного. Антон показав, що з реакцією у нього все в порядку.

50 хв. Серія кутових у виконанні "Шахтаря" завершилася несильним ударом Кости з-за штрафної.

Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу46 хв. У "Зеніта" Лукович і Бухаров вийшли замість Вітселя і Кержакова. А у "гірників" Кобін, Кривцов та Каніболоцький з'явилися на місцях Хюбшмана, Кучера та Пятова.

Другий тайм стартував.

Звучить свисток. Перерва.

45 хв. Лодигін дивом врятував свої ворота після удару Нема по центру штрафного майданчика після прострілу Срни.

43 хв. Адріано з лівого флангу перевів м'яч на Тайсона, який прийняв м'яч, обіграв Лодигіна, але удар бразильця прийняв захисник "Зеніту", який став на лінії воріт.

Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу40 хв. Родич вже в першому таймі підвів свою команду. У центрі поля він грубо зіграв проти Німа. Друга жовта картка і зенітовець вирушає на відпочинок. "Зеніт" у меншості.

36 хв. Тайсон включив свій фірмовий дрібний дриблінг, пройшов по центру і з лінії штрафного спробував пробити. Але м'яч знову заблокували захисники.

Зеніт - Шахтар: Стенограма онлайн трансляції матчу35 хв. Родич зрубав Срну біля своєї штрафної.

31 хв. Кержаков прийняв м'яч в районі 11-метрової позначки пробив у лівий від себе кут. Удар вийшов і не сильним, і не точним.

27 хв. Атакою на атаку відповідають один одному команди. М'яч в центрі поля взагалі не затримується.

23 хв. Ракицький смачно приклався по м'ячу зі штрафного. Але стінка стояла саме на тому місці, куди полетів снаряд.

18 хв. Забиває "Шахтар", але гол не зараховано. Тайсон закинув м'яч у центр штрафного на Нема, Лодигін на м'ячі був першим, але випустив того з рук. Веллінгтон по порожніх воротах влучив. Але судді побачили, до нещастя, офсайд.

14 хв. Добре виглядає гра. Обидві команди намагаються дуже швидко проходити центр поля і створювати небезпеку біля воріт суперника.

10 хв. Знову момент біля воріт "Шахтаря". Данні вискочив на ударну позицію, пробив, але Гричишкин встиг заблокувати.

7 хв. Неймовірний сейв створив П'ятов! Вітсель з метра бив головою у протихід воротареві, але Андрій зумів виставити руку і врятувати "копачів".

3 хв. Коста пройшов по лівому флангу, прострілив у центр штрафного на Німа, який пробив у ногу захисника.

Розпочався поєдинок.

Добрий вечір, дорогі друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Об'єднаного турніру між донецьким "Шахтарем" і пітерським "Зенітом".