Завершився груповий етап Ліги Чемпіонів

Рівно половина шляху в Лізі Чемпіонів пройдена. Рівно половина команд відсіялися. І на подив серед "невдах" виявилися такі "зубри", як "Лілль", "Аякс", "Ман. Сіті" і головна сенсація вечора - МЮ. Манкуніанці ганебно програли в Базелі і вилетіли з Ліги Чемпіонів. Вперше за 5 років.

Манчестер Сіті - Баварія 2:0
Голи: Сілва, 36, Турі, 52
МС: Харт, Компані, Лескотт, Савич, Кліши, Баррі, Сілва (Джонсон, 84), Насрі, Туре (Балотеллі, 81), Джеко (де Йонг, 77), Агуеро
Баварія: Бутт, Рафінья, Боатенг, Лам, Бадштубер, Праньїч, Тимощук, Алаба, Луїс Густаво, Петерсен (Вусами, 81), Оліч
"Баварія" привезла до Манчестера полуторний склад і закономірно програла. МС теж не блищав, але індивідуальні дії гравців з "Сіті" призвели до 2 забитих м'ячей. Спочатку відзначився Сілва, "смачний" удар якого з лінії штрафної не зміг відразити Бутт. А на початку другого тайму Туре обігрався з Агуеро, і "тицьнув" м'яч під воротарем "Баварії". "Баварія" в цьому матчі не створила взагалі нічого.

Вільярреал - Наполі 0:2
Голи: Інлер, 65, Хамшик, 76
Вільярреал: Лопес, Оріоль, Музаккьо, Анхель, Сапата (Гонсало, 76), Де Гузман, Перес, Сенна (Хоселу, 73), Соріано, Нілмар (Камуньяс, 64), Рубен
Наполі: Де Санктіс, Ароніка, Кампаньяро, Каннаваро, Маджо, Цунига (Гравій, 90+2), Гаргано, Інлер, Лавессі, Хамшик (Джемайли, 79), Кавані (Пандев, 82)
Перший тайм команди грали в досить в'язкий футбол без особливої кількості моментів. І тільки, коли в паралельному матчі МС забив перший м'яч, "Наполі" забігав. І таки, досяг своєї мети. Ілнер завдав чарівного удару у верхній кут воріт. А через 10 хвилин Хамшик остаточно добив "Вільяреал". Лавессі подав, і чех головою пробив Лопеса. "Наполі" в плей-офф! Молодці, нічого не скажеш.

Голи: Камбьяссо, 51 - Думбія, 50, Ст. Березуцький, 88
Інтер: Кастеллацці, 1, Раноккья, Самуель, Ківу (Кальдирола, 46), Дзанетті, Камбьяссо, Обі (Альварес, 69), Faraoni, Коутиньо (Сараті, 46), Міліто
ЦСКА: Габулов, Набабкін (Алдонін, Шемберас, 77), Ігнашевіч, А. Березуцький, В. Березуцький, Мамаєв, Дзагоєв, Олісе (Цауня, 77), Думбія (Щенніков, 90+2), Вагнер Лав
У першому таймі ЦСКА прагнув відповідати на атаку італійців своєї атакою. Не завжди, але виходило. А "Інтер" повинен був забивати. Але воротар москвичів Габулов сьогодні грав вище всякої похвали.
А ось початок другого тайму команди провели ще ативніше. Спочатку Думбія вивів ЦСКА вперед, але "Інтер" відразу ж відігрався. Габулов знову врятував свої ворота після удару Раноккьи, але м'яч відскочив до Камбьяссо, і той просто добив "круглого" у порожні ворота. Після цього ініціативою вже заволодів московський клуб. І за кілька хвилин до кінця Василь Березуцький з подачі кутового забив вирішальний гол у цій зустрічі. Москвичам залишалося чекати дива...

Лілль - Трабзонспор 0:0.
Лілль: Ландро, Берія (Боннар, 86), Баша, Дебюши, Бальмон, Азар, Шеджу, Мавуба, Коул (Обраньяк, 68), Пайє (Роделен, 89), Соу
Трабзонспор: Зенгін, Чех, Гловацки, Качар, Челюстка (Мержеевски, 34), Балчі, Зокора, Колман, Аланзиньо (Енріке, 65), Алтинтоп, Йилмаз (Юмлу, 90)
... і диво сталося. "Лілль" і "Трабзон" зіграли внічию. Саме цей результат влаштовував ЦСКА.
Як не намагався півзахисник "Лілля" Азар, забити його команді не вдалося. Як і пропустити. Бельгієць був дуже активний, брав участь мало не у всіх атаки своєї команди. Кілька разів пробивав, але... А "Трабзон", як міг, "сушив" гру. І ця тактика спрацювала, але "Інтер" не допоміг. Так що туркам тепер грати в Лізі Європи. А "Лілль" каже Європі: Оревуар!

Гол: Кардосо, 7
Бенфіка: Артур, Куйт, Гарай, Жардел, Емерсон, Хаві Гарсія, Вітсель, Бруно Сезар (Нолито, 57), Аймар (Родріго, 70), Гайтан, Кардосо (Савіола, 79)
Оцелул: Граховац, Рыпэ, Перендия, Йорга, Джурджиу, Філіп, Бенг, Антал (Фрунзе, 81), Ілії (Любинкович, 21), Парасків, Нягу (Пенья, 70)
В абсолютно нічого не вирішуючому матчі "Бенфіка" з мінімальним рахунком обіграла румунської дебютанта. Єдиний гол забив Кардосо з прострілу Гайтана.
"Бенфіка" йде далі з першого місця. А тепер, самі вершки...

Базель - МЮ 2:1
Голи: Штреллер, 9, А. Фрай, 84 - Джонс, 89
Базель: Соммер, Штайнхофер, Абрахам, Драговіч, Парк Чжу Хо, Джака (Чіпперфілд, 83), Кабрал, Шакірі (Штокер, 90+2), Ф. Фрай, Штреллер, А. Фрай (Кусунга, 88)
МЮ: Де Хеа, Смоллінг, Фердінанд, Відіч, Евра, Джонс, Парк Чжи Сун (Маккеда, 82), Гіггз, Нані, Янг (Уелбек, 65), Руні
Ганьба! Просто ганьба! Не вийти з такої групи! Ну, що нам ті "Бенфіки" і "Базелі"? Ми ж МЮ! Великий клуб! Великий, великий. Але свою величність треба доводити кожен раз. Цього разу не вийшло.
"Базелю" вдалося забити швидкий гол, який і вирішив долю цього матчу. Шакірі прострілив з краю штрафного, Де Хеа, як міг, вибив м'яч, але той відскочив до Штреллера, який і відкрив рахунок.
Після пропущеного м'яча МЮ забігав швидше. Міг забивати Руні, але йому не вдалося вчасно зреагувати на простріл Нані. А, загалом, захист швейцарців грав на "відмінно". Правда, трохи автогол собі не забили, коли Штайнхофер влучив по перекладині. А потім "Базель" забив другий. Шакірі знову подав, але тепер Александр Фрай головою пробив Де Хеа.
МЮ один м'яч вдалося забити. Це Джонс головою заштовхнув м'яч за лінію воріт після ще одного попадання в поперечину воріт "Базеля".
МЮ в Лізі Європи. Разом зі своїми сусідами з "Сіті". Чекаємо манчестерський фінал в Бухаресті?

Динамо - Ліон 1:7
Голи: Ковачич, 40 - Гоміс, 45, 48, 52, 70, Гоналон, 48, Лісандро Лопес, 65, Бріан, 76
Динамо: Келава, Врсалько, Леко, Виду, Ібаньєс, Калельо, Адеми, Бадель, Саммір (Алиспахич, 66), Ковачич (Покрівач, 80), Бечирай (Шитум, 55)
Ліон: Льоріс, Дабо, Коні, Ловрен (Лісандро Лопес, 55), Сіссоко , Фофана, Гоналон, Бріан, Гуркюфф, Лаказетте (Едерсон, 65), Гоміс
Видалення: Леко, 28
"Ліон" просто знищив свого суперника. Думається, хорвати самі ще більше розлютили гостей, коли першими відкрили рахунок. До цього, вже відзначився екс-киянин Йєрко Лєко. Півзахисник встиг заробити 2 жовті картки до 30 хвилини, і був відправлений у роздягальню. "Ліон" зрівняв рахунок ще в першому таймі, а феєрію відклав на другий.

Аякс - Реал 0:3
Голи: Кальехон, 14, 90+2, Ігуаїн, 41
Аякс: Вермеер, ван дер Віль, Вертонген, Аніта, Блінд, Ено, Еріксен, Янсен (Клаассен, 76), Лодейро (Буликін, 73), Сулеймані, Эбесилио
Реал: Адана, Арбелоа (Педро Мендеш, 67), Варан, Альбіоль, Коентрау, Шахін, Гранеро (Хабі Алонсо, 59), Кальехон, Кака, Бензема (Хаміт Алтинтоп, 55), Ігуаїн
Якщо бути відвертими, то "Аяксу" дуже не пощастило. Суддя міг спокійно зараховувати обидва взяття воріт "Реала". Спочатку арбітр вирішив, що Лодейро знаходився в офсайді, під час того, як він добивав м'яч у ворота після удару Ван дер Віля. А потім "поза грою" суддя знайшов у Сулеймані. Обидва рази арбітр був не правий. Як показав повтор, ні Лодейро, ні Сулеймані забивали, не порушуючи правил.
До цього моменту "Реал" вже вів 1:0. Кака видав класну передачу на Кольєхона, і іспанець чітко реалізував вихід один на один. Далі вихід сам на сам вже реалізував більш досвідчений Ігуаїн. А завершив справу той, хто почав. Кальєхон знову вийшов на Адана і, обігравши його, забив третій м'яч.