Завершилися матчі вівторока групового раунду Ліги Чемпіонів

Хороший ігровий день був сьогодні в Лізі Чемпіонів. Три автоголи, розгром, видалення, голи на останніх хвилинах. Все це, плюс більш детальні огляди сьогоднішніх матчів Ліги Чемпіонів РБК-Україна представляє вашій увазі.

Хороший ігровий день був сьогодні в Лізі Чемпіонів. 3 автогола, розгром, видалення, голи на останніх хвилинах. Все це, плюс більш детальні огляди сьогоднішніх матчів Ліги Чемпіонів РБК-Україна представляє вашій увазі.

Реал - Ліон, 4:0
Голи: Бензема, 20, Хедіра, 48, Льоріс, 55 (у свої ворота), Рамос, 81
Реал: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Хедіра (Коентрау, 60), Хабі Алонсо, Езіл (Кака, 66), Ді Марія, Роналду, Бензема (Ігуаїн, 72)
Ліон: Льоріс, Ревейєр, Б. Коні, Ловрен, Сіссоко, Шельстрем, Фофана, Гуркюфф (Едерсон, 66), Бріан, Бастос, Гоміс (Дабо, 80)
Як і очікувалося, нинішній "Ліон" нинішньому "Реалу" - не суперник. "Галактікос" перемогли не просто впевнено. Вони зробили це легко, як майстер кунг-фу карає учня, що зарвався.
Початок навчання поклав Бензема, який забив зі скидки Роналду. На самому початку другого тайму Карім скористався падінням захисника і віддав пас набігаючому Хедірі, який переграв воротаря. Менше, ніж через 10 хвилин "Ліон" пропустив ще раз. Месут Езіл прострілив уздовж воріт і ліонець Льоріс зіграв не вдалоі забив м'яч у свої ворота. А завершив всі Рамос, який сколотив м'яч у сітку після подачі Кака.

Динамо - Аякс, 0:2
Голи: Бурригтер, 49, Еріксен, 90
Динамо: Келава, Виду, Тонел, Шимуніч, Ібаньєс, Леко, Калельо, Бадель (Ковачич, 46), Саммір, Рукавіна, Бечирай (Покрівач, 70)
Аякс: Вермеер, ван дер Віль, Альдервейрельд, Вертонген, Аніта, Ено, Янссен, Еріксен (Лодейро, 90+2), Сулеймані, де Йонг, Бурригтер (Буликін, 70)
Хорвати дуже багато чого очікували від цього матчу. З усіх суперників по групі, "Аякс" здавався ,теоретично, прохідним. Але загальний рівень гравців у голландців вищий, ніж у "Динамо". За рахунок цього і була досягнута перемога. Спочатку Бурригтер забив після пасу Сулеймані. А потім Буликін віддав у вільну зону на Еріксена, і той забив другий м'яч.

ЦСКА - Трабзонспор, 3:0
Голи: Думбія, 29, 86, Цауня, 76
ЦСКА: Габулов, А. Березуцький, В. Березуцький, Ігнашевич, Федотов, Алдонін, Дзагоєв, Шемберас, Мамаєв (70), Тошич (Цауня, 62), Вагнер Лав, Думбія (Рахіміч, 87)
Трабзонспор: Зенгін, Чех (Сапара, 75), Гловацки, Качар, Мержеевски, Зокора, Колман, Аланзиньо (Брожек, 46), Челустка, Балджи, Алтинтоп (Акгюн, 90+1)
У першому таймі не вірилося в те, що ЦСКА розгромить турків. "Трабзонспор" грав впевнено, мав кілька хороших можливостей. Але не реалізував. І в середині першого тайму ЦСКА забив. Це Вагнер Лав з Думбією зіграли в стінку й останній вийшов на побачення з воротарем, яке хлоднокровно реалізував. Під кінець матчу Лав зробив другу результативну передачу. Цього разу на Цауню, який підстрибнувши з льоту вбив м'яч в сітку воріт. А завершив справу головний забивала армійців - Думбія. Цього разу він завдяки власній майстерності обіграв захисника і пробив в протихід Зенгіну. 3:0 і ЦСКА робить гарний заділ перед матчем в Трабзоні.

Лілль - Інтер, 0:1
Голи: Пацціні, 21
Лілль: Эньеама, Берія, Баша, Дебюши, Бальмон, Азар, Педретті (Пайє, 53), Шеджу, Мавуба, Буд. Коул (Обраньяк, 75), Соу
Інтер: Жуліо Сезар, Дзанетті, Лусіо, Майкон, Ківу, 1, Мотта, Снайдер (Станкович, 67), Камбьяссо, Пацціні, Сараті (Обі, 63)
"Інтер", у принципі, не награв на перемогу. "Лілль" більше і краще атакував, а підопічні Раньєрі лише зрідка вибиралися на чужу половину поля. А все вирішив гол Пацціні, який завершив простріл Сарате. Везіння - це частина футболу...

Оцелул - МЮ, 0:2
Голи: Руні, 64, з пен., 90+2, з пен.
Оцелул: Граховац, Рыпэ, Перендийя, Костін, Сэледжяну, Гиургиу, Антал, Філіп, Нягу (Піна, 72), Фрунзе (Ілії, 83), Пуношевац (Вильянти, 87)
МЮ: Линдегаард, Фабіо (Джонс, 76), Відіч, Смоллінг, Евра, Каррік, Андерсон, Валенсія (Еванс, 71), Нані, Руні, Чічаріто
МЮ обіграв румунів досить спокійно і впевнено. У таких матчах є тільки одне питання - коли буде гол? А чекати його довелося цілу годину. Руні подав в штрафну і захисник "Оцелула" Костін зіграв рукою. Пенальті, який Руні майстерно реалізує. Через кілька хвилин видалення заробив Неманья Відіч. Але це ніяк не допомогло румунам. У самому кінці матчу Перендийя збиває в штрафній Руні і отримує ще одну червону картку в цьому матчі. А сам постраждалий реалізує 11-метровий. Дубль Руні і спокійна перемога на виїзді.

Ман Сіті - Вільяреал, 2:1
Голи: Марчена, 43 (у свої ворота), Агуеро, 90+3 - Кані, 4
МС: Харт, Сабалета, Компані, Лескотт, Коларов, А.Джонсон (Баррі, 41), Яя Туре, Насрі (Мілнер, 80), Де Йонг (Агуеро, 62), Сілва, Джеко
Вільярреал: Дієго Лопес, Сапата, Марчена, Гонсало, Катала, де Гузман (Гуллон, 88), Кані (Маріо, 82), Перес (Вакасо, 80), Борха, Бруно Соріано, Россі
"Вільяреал" почав просто чудово. Вже на 4-й хвилині Россі пробив по воротах. Харт з ударом італійця впорався, але з добиванням Кані нічого зробити не зміг. Після пропущеного м'яча "Сіті" прискорило темп і притиснуло іспанців до своїх воріт. І в підсумку домоглися свого. Перед самим свистком на перерву Коларов прострілив, а захисник "Вільяреала" Марчена... правильно. Забив у власні ворота. У другому таймі "Вільяреал" заграв спокійніше, і у МС не було стільки можливостей, як в першому таймі. Але концентрації іспанцям не вистачило. У доданий арбітром час провалився захист гостей. Агуеро зумів точним ударом завершити простріл Сілви.

Наполі - Баварія, 1:1
Голи: Бадштубер, 39 (у свої ворота) - Кроос, 2
Наполі: Де Санктіс, Кампаньяро, Каннаваро, Ароніка, Маджо, Інлер (Сантана, 89), Гаргано, Суньїга, Хамшик (Маскара, 90+1), Лавессі, Кавані (Дземаили, 81)
Баварія: Нойер, Боатенг, Ван Буйтен, Бадштубер, Лам, Тимощук, Швайнштайгер, Роббен (Алаба, 90), Кроос, Мюллер, Гомес (Луїс Густаво, 90+4)
Початок матчу виявився шокуючим для господарів поля. У першій же атаці "Баварія" забила. Боатенг, подав. М'яч опинився у Крооса. Той пройшов з ним кілька метрів і пробив повз Де Санктіса. Далі гостріше і цікавіше атакувала німецька команда. Але забити не змогла. А ось пропустити - запросто! Маджо пройшов по правому флангу і прострілив у штрафну. Бадштубер спробував вибити, але забив у власні ворота. Ще один автогол за сьогодні.

Базель - Бенфіка, 0:2
Голи: Бруно Сезар, 20, Кардосо, 75
Базель: Зоммер, Штайнхофер, Абрахам, Драговіч, Парк Чу Хо, Ф.Фрай (Зуа, 66), Хуггель (Чіпперфільд, 85), Г.Джака (Кабрал, 80), Шачири, А.Фрай, Штреллер
Бенфіка: Артур, Максі Перейра (Мігел Вітор, 78), Луізао, Гарай, Емерсон, Хаві Гарсія, Вітсель, Бруно Сезар, Аймар (Нолито, 67), Гайтан, Родріго (Кардосо, 71)
Цей матч повинен був стати вирішальним в боротьбі за друге місце. Перше віддали, заздалегідь, МЮ. Але "Базель", який видав у минулому турі суперматч на "Олд Трафорд", не зміг нічого зробити з організованою "Бенфікою". Португальці почали матч з атак і на 20 хвилині змогли відкрити рахунок. Бруно Сезар зумів відзначитися у другому поспіль матчі Ліги Чемпіонів. "Базель" намагався небезпечно атакувати, але забити ніяк не виходило. "Бенфіка"-ж грала за рахунком і контролювала гру. А на 75 хвилині всі надії швейцарців на порятунок були зруйновані. Кардоссо пробив зі штрафного, а Заммер не зміг дотягнутися до м'яча.