ru ua

В Інтернеті з'явилися фото Тимошенко зі слідами побоїв (фото)

Автор: RBC.UA
В Інтернет потрапили фото Юлії Тимошенко, на яких вона демонструє сліди побоїв, які отримала в Качанівській колонії. Фотографії на своїй сторінці в Facebook опублікував журналіст Віталій Портников.

В Інтернет потрапили фото Юлії Тимошенко, на яких вона демонструє сліди побоїв, які отримала в Качанівській колонії. Фотографії на своїй сторінці в Facebook опублікував журналіст Віталій Портников.

Нагадаємо, про те, що Тимошенко побили в колонії, чотири дні тому з трибуни ВР заявив депутат від БЮТБ Сергій Пашинський. Після цієї заяви депутати заблокували роботу парламенту. Пізніше з'явився лист самої Тимошенко, в якому вона детально описує як це сталося. За словами Тимошенко, троє кремезних чоловіків накинули на неї простирало, вивели у двір, а коли вона почала чинити опір - вдарили ногою в живіт. Також Тимошенко написала, що з 20 квітня, коли стався інцидент, вона перестала їсти, проте вчора в ГПтС заявили, що екс-прем'єр голодування не оголошувала, хоча і відмовляється підтвердити це письмово.

Омбудсмен Ніна Карпачова зажадала порушити кримінальну справу за фактом насильства над Юлією Тимошенко. Вона також підтвердила наявність синців на тілі екс-прем'єра. Уже ввечері Карпачова в ефірі "5 каналу" заявила, що спілкувалася з Тимошенко і ще раз підтвердила висновок свого представника Сергія Кудрука.

Є також реакція від Генпрокурора. Віктор Пшонка направив прокурору Харківської області Геннадію Тюріну доручення про проведення дослідчої перевірки за заявою Тимошенко про її побиття конвоїрами Качанівській колонії.

Вчора вже і Президент Україні Віктор Янукович доручив Генпрокуратурі розслідувати інцидент з Тимошенко.
Екс-прем'єр відбуває покарання у Качанівській жіночій виправній колонії в Харкові за вироком Печерського районного суду Києва від 11 жовтня 2011 р. З переведенням до колонії здоров'я Тимошенко значно погіршилося. Тимошенко засудили до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 р. Крім того, Тимошенко заборонено протягом трьох років обіймати посади на держслужбі. Суд також задовольнив позов НАК "Нафтогаз України" до Тимошенко, згідно з яким вона повинна відшкодувати збиток компанії на суму більше 1,5 млрд грн.

Ще одну кримінальну справу проти Тимошенко щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ) 29 березня ц. р. було передано в суд і зараз там розглядається.