ru ua

Янукович призначив Луцького, Курінного і Бондаря главами РДА в Києві

Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Янукович своїм указом №106/2013-рп призначив Максима Луцького главою Солом'янської районної державної адміністрації Києва. Також указом №107/2013-рп Юрій Курінний призначений главою Голосіївської районної державної адміністрації, а Юрій Бондар указом №108/2013-рп призначений головою Святошинської районної державної адміністрації.Перед цим Президент звільнив Івана Сидорова з посади Солом'янської РДА.

Президент України Віктор Янукович своїм указом №106/2013-рп призначив Максима Луцького (на фото) главою Солом'янської районної державної адміністрації Києва. Також указом №107/2013-рп Юрій Курінний призначений главою Голосіївської районної державної адміністрації, а Юрій Бондар указом №108/2013-рп призначений головою Святошинської районної державної адміністрації.
Перед цим Президент звільнив Івана Сидорова з посади Солом'янської РДА.

Нагадаємо, 5 лютого Янукович звільнив Петра Матвієнка з посади голови Подільської РДА, Сергій Рюмшина - з посади голови Святошинськой РГА і Александра Незнала - з посади голови Голосіївської РГА. Причиною звільнення, яке ініціював глава КМДА Олександр Попов, стала погана якість роботи по очищенню вулиць міста від льоду і снігу.

Читайте також: Янукович звільнив голів трьох райадміністрацій Києва (відео)

Пізніше був звільнений глава Дніпровської РДА Олександр Шевчук. Таким чином, вакантними залишаються посади глав Подільської і Дніпровської РДА.

Максим Луцький народився в Києві в 1976 р., здобув освіту в КПІ за фахом "комп'ютерні і інтелектуальні системи і мережі", кандидат технічних наук. На початку 90-х почав займатися підприємницькою діяльністю. З 2008 - проректор по міжнародних зв'язках в Національному авіаційному університеті, пізніше - перший проректор НАУ.

У 2006-2007 рр. - народний депутат Верховної Ради України V скликання. У вересні 2006 р. з БЮТ перейшов до антикризової коаліції Віктора Януковича. У 2010 вибраний народним депутатом ВР України VI скликання, в 2011 р. - головою комітету ВР України по питаннях науки і освіти. Вибори 2012 р. в своєму мажоритарному окрузі в Солом'янському районі, який тепер очолить як глава РДА, програв представникові опозиції Дмитру Андрієвському.

Читайте також: Голубченко призначений в.о. першого заступника голови КМДА

Юрій Бондар народився в Горлівці, закінчив Криворізьке авіатехнічне училище. Пізніше - Московський інститут інженерів цивільної авіації. До 2004 р. працював в цивільній авіації на різних посадах. У 2006 р. очолив ЗАТ "Київенергохолдинг". Депутат Київради V і VI скликань, голова комісії Київради по питаннях ЖКХ і ПЕК.

Юрій Курінний раніше вже працював в Голосіївській РДА - заступником голови. Також він був депутатом Київради від Блоку Литвина.

Нагадаємо, недавно був також звільнений перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, глава "Київавтодору" Георгій Глинський і начальник головного управління КМДА по питаннях надзвичайних ситуацій Віталій Пшеничний. Обов'язки першого заступника глави КМДА тимчасово виконує Анатолій Голубченко.