ru ua

Голубченко призначений в.о. першого заступника голови КМДА

Автор: RBC.UA
Заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко призначений виконуючим обов'язки першого заступника голови КМДА. Про це заявив голова відомства Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко (на фото) призначений виконуючим обов'язки першого заступника голови КМДА. Про це заявив голова відомства Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Якщо не сьогодні, то завтра. Сьогодні перші призначення будуть. Якщо про заступника, це виконуючий обов'язки, це Голубченко зараз. А що стосується остаточного рішення, сьогодні я це питання ще не вирішив. Я ще думаю", - зазначив Попов.

Читайте також: Перший заступник голови КМДА Мазурчак пішов у відставку, ще два чиновника звільнені

Він також додав, що вже є кандидатура на посаду голови комунальної корпорації "Київавтодор".

"У нас є кандидат. Він працює зараз в цій системі, і швидше за все я його сьогодні або завтра представлю", - повідомив Попов.

Нагадаємо, 26 березня Попов звільнив з посад начальника МУ з питань надзвичайних ситуацій Пшеничного і директора "Київавтодору" Глинського. Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак сам пішов у відставку. Кадрові рішення Попов прийняв на хвилі тотального невдоволення киян діями столичної влади щодо усунення наслідків снігопаду. Реакцію міської влади кияни називають недостатньою і запізнілою.

Читайте також: Азаров обіцяє нові звільнення у зв'язку зі снігопадом

Що цікаво, опозиція і багато експертів вказують, що у відставку повинен піти саме голова КМДА, який відповідальний за свою команду. А ось звільнення чиновників нижчого рангу називаються спробами знайти винних. Сам Олександр Попов в день снігопаду нібито полетів у Польщу на футбольний матч збірних України і Польщі, замість того, щоб готувати Київ до стихії.

В результаті до вечора п'ятниці стихія набула характеру надзвичайної ситуації - єдиним працездатним видом громадського транспорту залишилося метро, на дорогах утворилися багатокілометрові і багатогодинні затори. Снігоприбиральна техніка виїхала на дороги лише на наступний день. Сотні автомобілів змушені були провести по кілька годин у сніговому полоні.

Зазначимо, що повністю наслідки снігопаду не ліквідовані і зараз. Про це свідчать і пробки в місті, які в ці дні на 1-2 бали вище середнього.

Читайте також: У Києві очікується підтоплення деяких районів

Вчора КМДА попередила, що столицю після сніжного негоди незабаром поглине повінь. Очікується підтоплення на Подолі, Оболоні та інших низинних районах. Міська влада публічно демонструє свою готовність до нової стихії, влаштовуючи обговорення і формуючи штаби для запобігання повені. Втім, соціальні мережі говорять, що кияни неохоче вірять в ефективність дій міської влади.