В результаті проведення гідравлічних випробувань ПАТ "Київенерго" поблизу станції метрополітену "Оболонь" відбувся обвал асфальтного покриття, повідомляє прес-служба КП "Київського метрополітену".
В результаті проведення гідравлічних випробувань ПАТ "Київенерго" поблизу станції метрополітену "Оболонь" відбувся обвал асфальтного покриття, повідомляє прес-служба КП "Київського метрополітену".
Відбувся прорив труби, який знаходиться поза діючими підземними спорудами метрополітену, а тому не спричиняє вплив на споруди підприємства.
Наразі ПАТ "Київенерго", разом з виконанням робіт по ліквідації прориву теплотраси, також виконає роботи з ліквідації обвалу та відновлення асфальтного покриття.
Напередодні у Києві поблизу будівлі, розташованої на вул. Хрещатик, 21, провалився асфальт. Як пояснили в "Київенерго", провал асфальтового покриття стався у зв'язку з проведенням щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж.
Під час проведення відповідних робіт було зафіксовано пошкодження ділянки теплотраси в районі проїзної частини на вул. Хрещатик, 21. Пошкодження виникло на трубопроводі діаметром 300 мм, який був прокладений ще в 1970-х роках, через високий ступінь його зношеності.
Нагадаємо, в Києві на бульварі ім. Шевченко і вулиці Велика Житомирська 5 червня провалився шматок проїжджої частини. Тоді пошкодження мережі діаметром 700 мм спричинило витік теплоносія на поверхню на проїжджій частині. "Пошкодження сталося через зношеність тепломережі, оскільки вона була прокладена ще в 1972 р., тобто трубі вже виповнилося 40 років", - відзначили в "Київенерго". Відключеними від гарячого водопостачання тоді осталісь13 споживачів (3 з них - житлові будинки, решта - адміністративні приміщення).
Раніше повідомлялося про велику аварію водопроводу в районі Київського національного лінгвістичного університету, сталася велика аварія водопроводу.
У березні ц.р. в Києві в 704 будинках тимчасово відключили теплопостачання. У лютому в Україну більше 350 тис. людей залишилися без водопостачання через низку аварій на водопроводах. Зокрема, постраждали жителі Львова, Хмельницького і Дніпрорудного. Кілька днів без води залишалася Євпаторія.