Президент України Віктор Ющенко підписав сьогодні ряд законів, ратифікуючих міжнародні угоди. Закони опубліковані на офіційному сайті Глави держави.
Президент України Віктор Ющенко підписав сьогодні ряд законів, ратифікуючих міжнародні угоди. Закони опубліковані на офіційному сайті Глави держави.
Серед підписаних Главою держави законів - закон "Про ратифікацію Статуту Організації за демократію і економічний розвиток – ГУАМ", закон "Про ратифікацію Угоди між Європейським Союзом і Україною про визначення загальної схеми участі України в операціях Європейського Союзу з врегулюванням криз", закон "Про ратифікацію Угоди між Україною і Грузією про спрощений порядок придбання і припинення громадянства громадянами Грузії, які постійно проживають в Україні, і громадянами України, які постійно проживають в Грузії, і попередження випадків безгромадянства і подвійного громадянства", закон про приєднання України до Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини, закон про ратифікацію Угоди між Україною і Угорською Республікою про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом, закон про ратифікацію Європейської конвенції про незастосування термінів давності до злочинів проти людяності і військових злочинів 1974 року, закон "Про ратифікацію Угоди між Україною і Словацькою Республікою про сприяння і взаємний захист інвестицій".
Президент також підписав закон "Про ратифікацію Європейської конвенції про визнання і виконання рішень щодо опіки над дітьми і про відновлення опіки над дітьми", ратифікований Верховною Радою 6 березня в 2008 р. із заявами і застереженнями. Закон передбачає, що у випадках, передбачених статтями 8 і 9 конвенції, Україна залишає за собою право відмовитися від визнання і виконання посланих нею рішень щодо опіки над дітьми. Кабінету Міністрів України необхідно в тримісячний термін з дня публікації закону забезпечити приведення міністерствами і іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно правових актів у відповідність з законом.
Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: