У Києві з Південного мосту впала вантажівка Renault, водій травмований. Про це повідомили в прес-службі ГУ МНС України в м. Києві.
"На Південному мосту сьогодні вранці о 07:43 під час руху вантажівка Renault, яка прямувала у бік Харківського масиву, збила огорожу мосту і вилетіла на розташовані під ним гаражі", - йдеться в повідомленні.
У Києві з Південного мосту впала вантажівка Renault, водій травмований. Про це повідомили в прес-службі ГУ МНС України в м. Києві.
"На Південному мосту сьогодні вранці о 07:43 під час руху вантажівка Renault, яка прямувала у бік Харківського масиву, збила огорожу мосту і вилетіла на розташовані під ним гаражі", - йдеться в повідомленні.
Від удару водій, який керував "фурою", отримав травми і виявився затиснутим у кабіні. Рятувальники намагаються звільнити водія з кабіни, зазначили в МНС.
Нагадаємо, останнє велике ДТП, яке сталося на мосту в Києві, відбулося у вересні минулого року. Тоді на Московському мосту зіткнулися 7 автомобілів. У результаті аварії загинули 2 людини і 3 були травмовані.
Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: