У IV Київському міжнародному марафоні переміг бігун з Донецька (фото, відео)

У Києві завершився IV Київський міжнародний марафон, в якому цього року першість здобули українці на чолі з Андрієм Наумовим. Представник МК "Тарас Бульба" Андрій Наумов з Донецька пробіг 42 км 195 м за 2 год. 19 хв. 17 сек. Другим фінішував також українець Віктор Стародубцев, який поступився переможцеві більше 6 хв.

І лише третім прибіг кращий з іноземців - представник Кенії Вінсент Кипчирчир.

Фотогалерея "Київський міжнародний марафон-2013"

Всього дистанцію подолали 407 спортсменів різного класу. Останній з них фінішував через 5 год. 20 хв. після старту - о 15:20.

Також в рамках змагань пройшов забіг на 5 км, який виграв українець Олександр Борислюк, а дистанцію на 10 км швидше за всіх подолав Ігор Гелетій.

Траса марафону пройшла по центральних вулицях столиці, старт і фініш - на Михайлівській площі.

Київський міжнародний марафон відбувся за підтримки КМДА і Федерації легкої атлетики Києва, а також за підтримки вітчизняних і міжнародних компаній.

Щільність патруля правоохоронців залежить від напряму і вулиць. Як зазначили в міліції, найбільша щільність патрулів міліції була на Хрещатику.

"Це приблизно по 2-3 людини через кожних 10 метрів. Це з обох боків проїжджої частини. Звичайно, повідомлень про теракти немає, але ви ж знаєте наших людей: комусь в голову прийде хмільна думка повідомити про мінування або кинути петарду. Всяке може бути. Тому, щоб мати резерв, правоохоронці на Хрещатику вишикувалися так щільно. Всього щільність патрулювання узбіч, якщо так це можна назвати, десь від 10 до 250 метрів, через які стоять правоохоронці", - зазначили в МВС.

Там також заявили, що марафон пройшов без ускладнень.

Нагадаємо, 15 квітня на фініші найстарішого марафону, що слідує вулицею Доброї волі в Бостоні, були приведені в дію саморобні вибухові пристрої. В результаті вибухів загинули три особи, серед них восьмилітня дитина. Постраждали, за останніми даними, 282 особи.